Ale proč, když je Zábřeh pátý? „Já si tyhle situace pamatuji ještě jako hráč. Je moc obtížné se na tyto zápasy s posledními vyhecovat a podat soustředěný výkon. Já teď proto hráče burcuji, ať to nepodcení,“ říká Balcárek.

Poslední příčka Fulneku je asi poněkud nečekaná, vždyť tým má ve svém středu řadu hodně zkušených hráčů, například dva roky zpět nejlepšího střelce 2. ligy Hanuse nebo velezkušeného stopera Sáblíka.

„Já Fulnek viděl hrát se Znojmem a moc se divím, že jsou dole. On se ten tým skládal na poslední chvíli a asi si zatím nesedl. Oni mají veliké výkyvy. Jsou schopni každého porazit, ale také s každým prohrát,“ vysvětluje zábřežský trenér.

Do Fulneku Sulko vyrazí bez Martina Čučky, který má z minulého utkání vykloubené rameno a zatím ani netrénuje, otazník visí nad Lukášem Michalčákem, kterého limituje bolavý kotník, do sestavy by se měl vrátit stoper Pavel Suchánek, který absentoval kvůli kolenu.

„Utkání s Fulnekem bude těžké a ošemetné, ale rád bych zabodoval. Pak nás čeká série moc obtížných zápasů a může se stát, že v nich nezabodujeme,“ podotýká Balcárek.

Po Fulneku totiž čeká Zábřeh Slavičín, HFK a Sigma Olomouc.