Mohelnice konečně začíná pravidelně sbírat body. Pod koučem Romanem Sedláčkem tým viditelně přidal na důrazu a agresivitě a záchrana je v mohelnické režii.

Před týdnem Mohelnice porazila Nový Jičín 1:0, nyní chce doma opět naplno bodovat.

„V týdnu bylo znát, že jsme o víkendu vyhráli, je lepší nálada, hráči ochotněji trénují, přidali ma tempu,“ říká kouč Sedláček.

Pokud by Mohelnice v sobotu opět vyhrála, šlo by doslova o zlaté body. Divizní tabulka je neskutečně vyrovnaná. Jedenáct bodů jako Mohelnice mají další tři týmy (třeba i Havířov, který v sobotu hostí Šumperk). Ještě šesté Petrovice mají o pouhých pět bodů více než poslední Mohelnice.

„Soutěž je nyní hodně vyrovnaná, musíme do konce podzimní části nasbírat co nejvíce bodů. Ať nám na jaře neteče do bot,“ říká Sedláček.

Toho trápí fakt, že kvůli pracovnímu zaneprázdnění nenastoupí proti Brumovu Michal Svačina. „Škoda, Michal má teď výbornou formu, ale máme hráče, kteří ho dokážou zastoupit.“

Brumov je nyní desátý s patnácti body, porážky by pro něho znamenala sestupovou komplikaci. „Proto to bude nesmírně obtížný zápas. Recept na dobrý výsledek je zase jen jeden, aktivní a agresivní výkon,“ podotýká Sedláček.

Utkání začíná ve 14.30 hodin.

tabulka