REDMAN Okresní přebor muži 17. kolo
Zápas |
Domácí |
Hosté |
Den - Hod. |
Hlavní |
Asistenti |
Delegát |
Hřiště |
A1A1701 |
Dubicko |
Loštice B |
NE 15.04 16:00 |
Provazník |
Čožík Profous |
|
|
A1A1702 |
Podolí |
Loučná |
NE 15.04 16:00 |
Kubíček |
Podhajský Kovalec |
SD1 |
|
A1A1703 |
Kamenná |
Hanušovice |
SO 14.04 16:00 |
Kratochvíl |
Cvečka Štěpán |
|
|
A1A1704 |
Postřelmov |
Rapotín |
SO 14.04 16:00 |
Zahradníček |
Rulíšek Navrátil |
|
|
A1A1705 |
Libina |
Písařov |
SO 14.04 16:00 |
Čožík |
Žák Šild |
|
|
A1A1706 |
Zvole |
Hrabišín B |
NE 15.04 16:00 |
Habich |
Trávníček Fojt |
|
|
A1A1707 |
Obědné |
FRC Zábřeh |
SO 14.04 16:00 |
Kovalec |
Slončík Šula |
|
|
III. třída muži, skupina A 15. kolo
Zápas |
Domácí |
Hosté |
Den - Hod. |
Hlavní |
Asistenti |
Delegát |
Hřiště |
A2A1501 |
Petrov-Sob. B |
Brníčko |
NE 15.04 16:00 |
Benda |
|
|
|
A2A1502 |
Jedlí |
Bohdíkov B |
NE 15.04 16:00 |
Hoško st |
|
|
|
A2A1503 |
Vikýřovice B |
Nový Malín B |
NE 15.04 15:00 |
Horáček |
|
|
|
A2A1504 |
Leština B |
Lesnice B |
NE 15.04 16:00 |
Šild |
|
|
Hrabová |
A2A1505 |
Rovensko |
Bratrušov |
SO 14.04 16:00 |
Till |
|
|
|
A2A1506 |
Ruda n. M. B |
Malá Morava |
NE 15.04 14:00 |
Vysloužil |
|
|
|
III. třída muži, skupina B 15. kolo
Zápas |
Domácí |
Hosté |
Den - Hod. |
Hlavní |
Asistenti |
Delegát |
Hřiště |
A2B1501 |
Palonín |
Moravičany |
NE 15.04 16:00 |
Češka |
SD1 |
|
|
A2B1502 |
Úsov |
Libivá |
SO 14.04 16:00 |
Molík |
|
|
|
A2B1503 |
Lukavice |
Hrabová |
NE 15.04 16:00 |
Doležel T |
SD2 |
|
|
A2B1504 |
Bohutín |
Třeština |
SO 14.04 16:00 |
Langhammer |
|
|
|
A2B1505 |
Mírov |
Juv. Mohelnice |
NE 15.04 16:00 |
Doležel L |
SD2 |
|
|
A2B1506 |
Jestřebí |
Krchleby |
NE 15.04 16:00 |
Holík |
|
|
|
Okresní přebor dorost 15. kolo
Zápas |
Domácí |
Hosté |
Den - Hod. |
Hlavní |
Asistenti |
Delegát |
Hřiště |
C1A1501 |
Úsov |
Loštice |
NE 15.04 10:00 |
Havlíček |
|
|
|
C1A1502 |
Hrabišín |
Bohdíkov |
NE 15.04 13:30 |
|
zrušeno |
|
|
C1A1503 |
Postřelmov |
Hanušovice |
SO 14.04 13:30 |
Navrátil |
|
|
|
C1A1504 |
Leština |
Jindřichov |
NE 15.04 13:00 |
Šild |
|
|
Hrabová |
C1A1505 |
Zvole |
Oskava |
SO 14.04 16:00 |
Motlíčková |
|
|
|
C1A1506 |
Jestřebí |
Bludov |
NE 15.04 13:30 |
Holík |
|
|
|
OP mladší žáci, skupina A 13. kolo
Zápas |
Domácí |
Hosté |
Den - Hod. |
Hlavní |
Asistenti |
Delegát |
Hřiště |
F1A1301 |
Staré Město |
Rapotín |
SO 14.04 13:30 |
Vysloužil |
|
|
|
F1A1302 |
Hrabišín |
Loučná |
SO 14.04 14:00 |
Lepka |
|
|
|
F1A1303 |
Rovensko |
Hanušovice |
SO 14.04 13:00 |
Till |
|
|
|
F1A1304 |
Nový Malín |
Štíty |
SO 14.04 14:15 |
Češka |
|
|
|
F1A1305 |
Petrov-Sobotín |
Bludov |
NE 15.04 14:00 |
Benda |
|
|
|
OP mladší žáci, skupina B 13. kolo
Zápas |
Domácí |
Hosté |
Den - Hod. |
Hlavní |
Asistenti |
Delegát |
Hřiště |
F1B1301 |
Postřelmov |
Lesnice |
NE 15.04 10:00 |
Horáček |
|
|
|
F1B1302 |
volno |
Úsov |
NE 15.04 16:00 |
|
|
|
|
F1B1303 |
Leština |
Sudkov |
SO 14.04 14:00 |
Straka |
|
|
Dubicko |
F1B1304 |
Zvole |
Oskava |
NE 15.04 14:00 |
Fojt |
|
|
|
F1B1305 |
Jedlí |
Loštice |
NE 15.04 14:00 |
Hoško st |
|
|
|
OP starší přípravka, skupina A 13. kolo
Zápas |
Domácí |
Hosté |
Den - Hod. |
Hlavní |
Asistenti |
Delegát |
Hřiště |
G1A1301 |
Šumperk C |
Ruda n. M. |
NE 15.04 15:00 |
Šula |
|
|
UMT |
G1A1302 |
Vikýřovice |
Staré Město |
SO 14.04 10:00 |
Češka |
|
|
|
G1A1303 |
Libina |
Rapotín |
SO 14.04 14:30 |
Šild |
|
|
|
G1A1304 |
Nový Malín |
Hrabišín |
SO 14.04 12:30 |
Češka |
|
|
|
G1A1305 |
Velké Losiny |
Bludov |
SO 14.04 10:00 |
Provazník |
|
|
|
OP starší přípravka, skupina B 13. kolo
Zápas |
Domácí |
Hosté |
Den - Hod. |
Hlavní |
Asistenti |
Delegát |
Hřiště |
G1B1301 |
Loštice |
Lesnice |
SO 14.04 13:30 |
Zbranek |
|
|
|
G1B1302 |
Mohelnice B |
Úsov |
SO 14.04 10:00 |
Motlíčková |
|
|
UMT |
G1B1303 |
Mohelnice A |
Sudkov |
SO 14.04 10:00 |
Štěpán |
|
|
UMT |
G1B1304 |
Zvole |
VOLNO |
NE 15.04 14:00 |
|
|
|
|
G1B1305 |
Zábřeh |
Jestřebí |
SO 14.04 09:00 |
Fojt |
|
|
UMT |
OP mladší přípravka 13. kolo
Zápas |
Domácí |
Hosté |
Den - Hod. |
Hlavní |
Asistenti |
Delegát |
Hřiště |
H1A1301 |
Loštice |
Lesnice |
SO 14.04 12:00 |
Zbranek |
|
|
|
H1A1302 |
Šumperk B |
Dubicko |
SO 14.04 14:30 |
Mihailescu |
|
|
UMT |
H1A1303 |
Šumperk A |
Mohelnice |
SO 14.04 14:30 |
Provazník |
|
|
UMT |
H1A1304 |
Nový Malín |
Ruda n. M. |
SO 14.04 11:00 |
Mihailescu |
|
|
|
H1A1305 |
Zábřeh |
Jindřichov |
SO 14.04 09:00 |
Horáček |
|
|
UMT |
I. B třída "C" - muži 17. kolo
Zápas |
Domácí |
Hosté |
Den - Hod. |
Hlavní |
Asistenti |
Delegát |
Hřiště |
A3C1701 |
Staré Město |
Maletín |
SO 14.04 16:00 |
Hetmánek |
Motlíček, Vysloužil |
|
|
A3C1702 |
Javorník |
Bohdíkov |
SO 14.04 16:00 |
Balún |
Maliník, OFS |
SDR11 |
|
A3C1703 |
Hrabišín |
Sudkov |
SO 14.04 16:00 |
Oulehla |
Lasovský,Lepka |
SDR12 |
|
A3C1704 |
SK Řetězárna |
Lesnice |
SO 14.04 16:00 |
Damek |
Juřátek, Štastný |
SDR11 |
|
A3C1705 |
Žulová |
Vidnava |
SO 14.04 16:00 |
Tomeček |
Paščinský,Samek |
SDR11 |
|
A3C1706 |
Nový Malín |
Jindřichov |
SO 14.04 16:00 |
Navrátil |
Sigmund,Habich |
SDR12 |
|
A3C1707 |
Ruda n. Mor. |
Petrov – Sob. |
SO 14.04 16:00 |
Knoll ml. |
Zemánek, Ondrouch |
SDR5 |
|
Krajský přebor - starší dorost 19. kolo
Zápas |
Domácí |
Hosté |
Den - Hod. |
Hlavní |
Asistenti |
Delegát |
Hřiště |
C1A1901 |
Šternberk |
FK Mohelnice |
SO 14.04 10:00 |
Ráb |
OFS,OFS |
|
UMTRA |
C1A1902 |
Černovír |
Vikt. Přerov |
SO 14.04 10:00 |
Kubec |
OFS,OFS |
|
|
C1A1903 |
Konice |
Čechovice |
SO 14.04 10:00 |
Fojtek |
OFS,OFS |
|
UMTRA |
C1A1904 |
Šumperk |
Opatovice |
NE 15.04 10:00 |
Lepka |
Ondrouch Podhajský |
|
|