A1A - okresní přebor – muži – 14. kolo

A1A 1401 Podolí – Postřelmov ST – 14:00 Michalička, Langhammer st., Balcárek
A1A 1402 Lukavice – Rapotín ST – 14:00 Fojt, Kubíček, Štěpán
A1A 1403 FRC Zábřeh – Loštice „B“ ST – 14:00 Horáček, Macek,
A1A 1404 Bludov „B“ – Úsov ST – 14:00 Pivoňka, Zemánek, Urbášek
A1A 1405 Libina – Dubicko ST – 14:00 Provazník, Profous,Šula
A1A 1406 Sudkov – Zvole ST – 14:00 Žák, Holík, Hrubý Tomáš
A1A 1407 Písařov – Hanušovice ST – 14:00 Kuba, Vysloužil, Motlíčková

A2B – III. třída, skupina B – muži

A2B 0201 Jestřebí – Moravičany ST – 13:30 Růžička

C1A – okresní přebor, skupina A – dorost

C1A 1201 Rovensko – Jindřichov ST – 11:00 Rulíšek – hřiště Jindřichov
C1A 1202 volné – Postřelmov
C1A 1203 Bratrušov – Sobotín ST – 11:30 Kunrt
C1A 1204 Bludov – Šumperk „B“ ST – 10:00 Urbášek
C1A 1205 Sudkov – Nový Malín ST – 11:30 Hrubý Tomáš – hřiště Nový Malín
C1A 1206 Písařov – Hanušovice ST – 11:30 Vysloužil

C1B – okresní přebor, skupina B – dorost

C1B 1201 Podolí – volné
C1B 1202 Lesnice – Brníčko ST – 11:30 Ratiborský
C1B 1203 Jestřebí – Úsov ST – 11:30 Růžička
C1B 1204 Palonín – Loštice ST – 13:30 Havlíček
C1B 1205 Libina – Leština ST – 11:30 Navrátil
C1B 1206 Zvole – Dubicko ST – 14:00 Šild

E1A – okresní přebor – starší žáci

E1A 0102 Staré Město – Zábřeh „B“ ST – 11:00 bude doplněn

G1A – okresní přebor – starší přípravka

G1A 0201 Sudkov – Sobotín ST – 10:00 Hrubý Tomáš
G1A 0202 Loučná – Hanušovice ST – 12:00 Krobot
G1A 0203 Libina – Šumperk „C“ ST – 10:00 Hrubý Jar.
G1A 0204 Bludov – Nový Malín ST – 9:00 Čožík
G1A 0205 Lesnice – Velké Losiny ST – 10:00 Fojt
G1A 0206 Hrabišín – Loštice ST – 10:00 Šula
G1A 0207 Postřelmov – Rapotín ST – 10:00 Horáček

F1A – okresní přebor – mladší žáci (1+10)

F1A 0601 Oskava – Břidličná ST – 11:00 Michalička

F2A – okresní přebor – mladší žáci (1+7)

F2A 0102 Hrabišín – Leština ST – 11:30 Šula
F2A 0103 Jedlí – Zvole ST – 11:00 Holík

I. B – AR2

Jindřichov - Lesnice: SO 14,30 Vysloužil
N. Malín - Sobotín: SO 14,30 Provazník

Mini KFS

Šumperk - Zábřeh: SO 9 Hrubý Tomáš, Anton
Mohelnice - Uničov: SO 10 Havlíček, Štěpán