Okresní přebor (II. tř. A1A) – muži - 24. kolo

A1A 2401 Dubicko – Rapotín: NE Holík, Hoško, Štěpán
A1A 2402 Podolí – Zvole: NE Fojt, Šula, Havlíček
A1A 2403 Hanušovice – Bratrušov: SO Šula, Češka, Symerský
A1A 2404 Postřelmov – Úsov: SO Provazník, Sebök, Anton
A1A 2405 Loštice B – Sudkov: NE Brázda, Profous, Macek
A1A 2406 St. Město – Brníčko: SO Macek, Fojt, Horáček
A1A 2407 Bludov B – Písařov: NE Michalička, Žák, Anton

III. tř. (A2A) – muži sk. A – 11. kolo

A2A 1101 Zábřeh – Rovensko: SO Hoško – SD1
A2A 1102 Vikýřovice - Hrabišín B: SO 10.00 Anton
A2A 1103 Jedlí - N. Malín B: NE Odlévák
A2A 1104 Kamenná – Bohutín: SO Brázda
A2A 1105 Obědné - M. Morava: SO Havlíček

III. tř. (A2B) – muži sk. B – 22. kolo

A2B 2201 Libivá – Krchleby: SO Holík – SD1
A2B 2202 Mírov – Moravičany: NE Hrubý
A2B 2203 Jestřebí – Mohelnice: NE Horáček
A2B 2204 Palonín – Třeština: NE Svoboda
A2B 2205 Leština B – Lukavice: SO Krátký
A2B 2206 Maletín – Hrabová: NE Pivoňka

OP (II. tř. C1A) – dorost sk. A – 11. kolo

C1A 1101 N. Malín – Rovensko: SO 14.00 Brázda
C1A 1102 Bratrušov – Sobotín: SO 14.00 Češka
C1A 1103 Hanušovice – Bohdíkov: NE 10.00 Vysloužil
C1A 1104 Postřelmov – Sudkov: SO 14.00 Anton
C1A 1105 Bludov – Jindřichov: NE 14.00 Anton

OP (II. tř. C1B) – dorost sk. B – 11. kolo

C1B 1101 volno – Dubicko
C1B 1102 Podolí – Lesnice: NE 13.30 Havlíček
C1B 1103 Jestřebí – Úsov: NE 14.00 Horáček
C1B 1104 Palonín – Brníčko: SO 16.30 Pivoňka
C1B 1105 Loštice – Leština: NE 14.00 Macek

OP (II. tř. E1A) – starší žáci sk. A – 11. kolo

E1A 1101 Sudkov - St. Město: SO 10.00 Šín
E1A 1102 Postřelmov – volno
E1A 1103 Ruda – Jindřichov: SO 14.00 Langhammer ml.
E1A 1104 Loučná – Štíty: SO 13.30 Kreif

OP (II. tř. E1B) – starší žáci sk. B – 11. kolo

E1B 1101 Libina – Lukavice: SO 15.00 Motlíčková
E1B 1102 Oskava – Zvole: SO 13.30 Havlíček
E1B 1103 Jestřebí – Bludov: NE 12.00 Horáček
E1B 1104 Loštice – Leština: NE 14.30 Svoboda (Palonín)

OP (II. tř. F1A) – mladší žáci - 11. kolo

F1A 1101 Bohdíkov – Štíty: SO 10.00 Vysloužil
F1A 1102 Mohelnice B – Úsov: NE 14.00 Motlíčková
F1A 1103 Libina – Zvole: SO 13.00 Motlíčková

OP (II. tř. G2A) – starší přípravka – FINÁLE – 8. kolo

G2A 0801 Bludov – Libina: NE 12.00 Anton
G2A 0802 Sudkov - V. Losiny: NE 10.00 Provazník
G2A 0803 Jindřichov - Rapotín: SO 15.00 Profous

OP (II. tř. G3A) – starší přípravka sk. A – 6. kolo

G3A 0601 Hanušovice – Loučná: SO 15.00 Šula
G3A 0602 Sobotín – Ruda: SO 10.00 Hetmánek

OP (II. tř. G3B) – starší přípravka sk. B – 8. kolo

G3B 0801 Šumperk C - N. Malín: SO 15.30 Odlévák
G3B 0802 volno - Hrabišín
G3B 0803 Lesnice – Leština: SO 10.00 Macek

KP – D

Šumperk – Litovel: SO 10.00+12.15 Odlévák

I. B. třída

Sobotín - N. Malín SO 16.30 AR1 Žák, AR2 Michalička
Ruda – Bělá: SO 16.30 Langhammer ml.
Jindřichov – Supíkovice: SO 16.30 Profous
Bludov - Hrabišín: SO 16.30 Štěpán (spojit se s Jar.Šmídem – Loučná)

I. třída – D

Zábřeh B – Vikýřovice: SO 14.00 Leština Krátký

Mini

Zábřeh - Sigma B: SO 09.00 Trávníček, Straka
Mohelnice – Uničov SO 10.00 Šmíd Jar., Pivoňka
Šumperk – Jeseník: NE 09.00 Šmíd Jakub, Kovalec