A1A - okresní přebor – muži

A1A 0501 Loštice B – Podolí NE – 16:30 Šula, Štěpán, Navrátil
A1A 0502 Úsov – Rapotín NE – 16:30 Profous, Provazník, Motlíčková
A1A 0503 Dubicko – Postřelmov NE – 16:30 Holík, Žák, Michalička
A1A 0504 Zvole – Lukavice NE – 16:30 Hoško, Válek, Urbášek
A1A 0505 Hanušovice – FRC Zábřeh SO – 16:30 Horáček, Macek, Trávníček – hřiště Zábřeh
A1A 0506 Písařov – Bludov B NE – 16:30 Fojt, Macek,
A1A 0507 Sudkov – Libina NE – 16:30 Růžička, Balcárek, Šild – hřiště Libina

A2A – III. třída, skupina A – muži

A2A 0501 Malá Morava – volno
A2A 0502 Obědné – Brníčko SO – 16:30 Vysloužil
A2A 0503 Vikýřovice B – Rovensko NE – 15:00 Horáček – hřiště Rovensko
A2A 0504 Hrabišín B – Nový Malín B NE – 16:30 Hrubý
A2A 0505 Bohutín – Bratrušov SO – 16:30 Symerský
A2A 0506 Jedlí – Kamenná NE – 16:30 Vysloužil

A2B – III. třída, skupina B – muži

A2B 0501 Leština B – Jestřebí SO – 16:30 Šula
A2B 0502 Maletín – Libivá NE – 16:30 Molík
A2B 0503 Třeština – Krchleby NE – 16:30 Řezníček
A2B 0504 Moravičany – Mírov NE – 16:30 Kuba
A2B 0505 Juv. Mohelnice – Palonín SO – 16:30 Štěpán – hřiště Moravičany

C1A – okresní přebor, skupina A – dorost

C1A 0501 Sobotín – Rovensko NE – 10:00 Hetmánek
C1A 0502 Šumperk B – Postřelmov SO – 15:00 Profous – hřiště UT Šumperk
C1A 0503 Nový Malín – Jindřichov SO – 14:00 Kubíček
C1A 0504 Hanušovice – volné
C1A 0505 Písařov – Bratrušov NE – 14:00 Macek
C1A 0506 Sudkov – Bludov NE – 14:00 Langhammer st. – hřiště Bludov

C1B – okresní přebor, skupina B – dorost

C1B 0501 Úsov – Podolí NE – 10:00 Pivoňka
C1B 0502 Loštice – Brníčko NE – 14:00 Navrátil
C1B 0503 Leština – volné
C1B 0504 Dubicko – Lesnice NE – 14:00 Michalička
C1B 0505 Zvole – Jestřebí SO – 16:30 Fojt
C1B 0506 Libina – Palonín SO – 15:00 Řezníček

E1A – okresní přebor – starší žáci

E1A 0501 Štíty – volno
E1A 0502 Leština – Staré Město SO – 14:00 Šula
E1A 0503 Zvole – Jindřichov NE – 14:30 Urbášek
E1A 0504 Hanušovice – Zábřeh B SO – 10:00 Vysloužil
E1A 0505 Sudkov – Bludov NE – 10:00 Slončík – hřiště Bludov
E1A 0506 Loučná – Bohdíkov SO – 13:30 Šebesta

F1A – okresní přebor – mladší žáci (1+10)

F1A 0501 Úsov – Oskava NE – 14:30 Motlíčková
F1A 0502 Štíty – Loučná NE – 11:00 Hoško
F1A 0503 Libina – Břidličná NE – 13:00 Hrubý

F2A – okresní přebor – mladší žáci (1+7)

F2A 0501 Jedlí – Ruda n.M. NE – 14:00 Vysloužil
F2A 0502 Zvole – Hrabišín SO – 14:00 Fojt
F2A 0503 Leština – volno

G1A – okresní přebor – starší přípravka

G1A 0501 Loštice – Sudkov SO – 10:00 Motlíčková
G1A 0502 Velké Losiny – Rapotín NE – 14:30 Kubíček
G1A 0503 Nový Malín – Postřelmov NE – 14:00 Šebesta
G1A 0504 Šumperk C – Hrabišín SO – 13:00 Provazník
G1A 0505 Hanušovice – Lesnice SO – 15:00 Holík
G1A 0506 Sobotín – Bludov SO – 10:00 Hetmánek
G1A 0507 Loučná – Libina SO – 10:00 Michalička

H1A – okresní přebor – mladší přípravka

H1A 0501 Sudkov – Šumperk NE – 10:00 Urbášek
H1A 0502 Rapotín – Lesnice SO – 10:30 Profous
H1A 0503 volné – Bludov
H1A 0504 Zábřeh – Mohelnice SO – 9:00 Fojt

Vložené 1. kolo 9. 9. 2009 (středa) ÚZ v 17:00 hodin

G1A – okresní přebor – starší přípravka – vložené 1. kolo dne 9. 9. 2009

G1A 0101 Postřelmov – Sudkov ST – 17:00 Horáček
G1A 0102 Rapotín – Hrabišín ST – 17:00 Hetmánek
G1A 0103 Loštice – Lesnice ST – 17:00 Motlíčková
G1A 0104 Velké Losiny – Bludov ST – 17:00 Anton
G1A 0105 Nový Malín – Libina ST – 17:00 Profous
G1A 0106 Šumperk C – Loučná ST – 17:00 Slončík
G1A 0107 Hanušovice – Sobotín ST – 17:00 Kreif

I. B

N. Malín – Jindřichov So 16:30 AR2 Kubíček
Sobotín – Bludov So 16:30 AR1 Langhammer st., AR2 Hoško
Ruda – Bohdíkov So 16:30 AR2 Holík

Mini

Mohelnice – Zábřeh So 10:00 Svoboda, Šmíd Jar.