A1A - okresní přebor – muži – 12. kolo

A1A 1201 Podolí – Lukavice NE – 14:30 Michalička, Štěpán, Fojt
A1A 1202 Postřelmov – FRC Zábřeh SO – 14:30 Kubíček, Michalička, Čožík
A1A 1203 Rapotín – Bludov „B“ SO – 14:30 Profous, Šula, Urbášek
A1A 1204 Loštice „B“ – Libina NE – 14:30 Straka, Holík, Urbášek
A1A 1205 Úsov – Sudkov NE – 14:30 Macek, Rulíšek, Motlíčková
A1A 1206 Dubicko – Písařov NE – 14:30 Vysloužil, Růžička,Balcárek
A1A 1207 Zvole – Hanušovice NE – 14:30 Langhammer st., Janků, Ratiborský

A2A – III. třída, skupina A – muži

A2A 0101 Rovensko – volno
A2A 0102 Brníčko – Nový Malín „B“ SO – 14:30 Fojt
A2A 0103 M.Morava – Bratrušov SO – 14:30 hřiště Podlesí - Symerský
A2A 0104 Obědné – Kamenná SO – 14:30 Navrátil
A2A 0105 Vikýřovice „B“ – Jedlí NE – 14:30 Čožík
A2A 0106 Hrabišín „B“ – Bohutín NE – 14:30 Hrubý Jaroslav

A2B – III. třída, skupina B – muži

A2B 0301 Libivá – Jestřebí SO – 14:30 Šild
A2B 0302 Leština „B“ – Krchleby SO – 14:30 Horáček
A2B 0303 Maletín – Mírov NE – 14:30 Havlíček
A2B 0304 Třeština – Palonín SO – 14:30 Pillár
A2B 0305 Moravičany – J. Mohelnice SO – 14:30 Macek

C1A – okresní přebor, skupina A – dorost

C1A 0101 Jindřichov – Rovensko NE – 10:30 Rulíšek
C1A 0102 Postřelmov – volné
C1A 0103 Sobotín – Bratrušov NE – 10:00 Čožík
C1A 0104 Šumperk „B“ – Bludov NE – 14:30 UT Šula
C1A 0105 Nový Malín – Sudkov SO – 12:00 Provazník
C1A 0106 Hanušovice – Písařov NE – 10:00 Slončík

C1B – okresní přebor, skupina B – dorost

C1B 0101 volné – Podolí
C1B 0102 Brníčko – Lesnice SO – 11:30 Fojt
C1B 0103 Úsov – Jestřebí NE – 10:00 Navrátil
C1B 0104 Loštice – Palonín SO – 11:15 Macek
C1B 0105 Leština – Libina NE – 12:00 Molík
C1B 0106 Dubicko – Zvole NE – 12:00 Růžička

E1A – okresní přebor – starší žáci

E1A 0101 Jindřichov – volno
E1A 0102 Staré Město – Zábřeh „B“ SO – 12:00 Svoboda
E1A 0103 Štíty – Bludov NE – 9:00 Holík
E1A 0104 Leština – Bohdíkov SO – 12:00 Horáček
E1A 0105 Zvole – Loučná NE – 12:30 Ratiborský
E1A 0106 Hanušovice – Sudkov SO – 9:00 Kreif

F1A – okresní přebor – mladší žáci (1+10)

F1A 0201 Oskava – Štíty SO – 11:30 Pivoňka
F1A 0202 Libina – Úsov NE – 13:00 Hrubý Tomáš
F1A 0203 Břidličná – Loučná SO – 10:00 OFS Bruntál

F2A – okresní přebor – mladší žáci (1+7)

F2A 0201 Ruda n.M. – Zvole SO – 10:00 Rulíšek
F2A 0202 Leština – Jedlí NE – 10:00 Lepka
F2A 0203 volno – Hrabišín

G1A – okresní přebor – starší přípravka

G1A 1201 Sudkov – Hrabišín NE – 11:30 Pillár
G1A 1202 Postřelmov – Lesnice SO – 10:00 Kunrt
G1A 1203 Rapotín – Bludov SO – 13:00 Urbášek
G1A 1204 Loštice – Libina SO – 10:00 Motlíčková
G1A 1205 Velké Losiny – Loučná NE – 12:30 Profous
G1A 1206 Nový Malín – Sobotín NE – 14:00 Horáček
G1A 1207 Šumperk C – Hanušovice SO – 11:30 Hrubý Tomáš

Středa 28. října – ÚZM ve 14.00 hodin

A1A - okresní přebor – muži

A1A 1401 Podolí – Postřelmov ST – 14:00 Janků, Langhammer st., Štěpán
A1A 1402 Lukavice – Rapotín ST – 14:00 Fojt, Kubíček, Anton
A1A 1403 FRC Zábřeh – Loštice „B“ ST – 14:00 Horáček, Macek, Zahradníček
A1A 1404 Bludov „B“ – Úsov ST – 14:00 Růžička, Šmíd Jar., Michalička
A1A 1405 Libina – Dubicko ST – 14:00 Provazník, Profous, Šula
A1A 1406 Sudkov – Zvole ST – 14:00 Žák, Holík, Hrubý Tomáš
A1A 1407 Písařov – Hanušovice ST – 14:00 Kuba,Zemánek,Motlíčková

C1A – okresní přebor, skupina A – dorost

C1A 1201 Rovensko – Jindřichov ST – 11:00 Kunrt
C1A 1202 volné – Postřelmov
C1A 1203 Bratrušov – Sobotín ST – 11:30 Rulíšek
C1A 1204 Bludov – Šumperk „B“ ST – 11:30 Michalička
C1A 1205 Sudkov – Nový Malín ST – 11:30 Hrubý Tomáš
C1A 1206 Písařov – Hanušovice ST – 11:30 Pospíšil

C1B – okresní přebor, skupina B – dorost

C1B 1201 Podolí – volné
C1B 1202 Lesnice – Brníčko ST – 11:30 Ratiborský
C1B 1203 Jestřebí – Úsov ST – 11:30 Pillár
C1B 1204 Palonín – Loštice ST – 11:00 Havlíček
C1B 1205 Libina – Leština ST – 11:30 Navrátil
C1B 1206 Zvole – Dubicko ST – 14:00 Šild

G1A – okresní přebor – starší přípravka

G1A 0201 Sudkov – Sobotín ST – 10:00 Hrubý Tomáš
G1A 0202 Loučná – Hanušovice ST – 14:00 Slončík
G1A 0203 Libina – Šumperk „C“ ST – 10:00 Šula
G1A 0204 Bludov – Nový Malín ST – 10:00 Čožík
G1A 0205 Lesnice – Velké Losiny ST – 10:00 Fojt
G1A 0206 Hrabišín – Loštice ST – 10:00 Elšík
G1A 0207 Postřelmov – Rapotín ST – 10:00 Urbášek

I. B AR2

Jindřichov – Lesnice So 14,30 Vysloužil
N. Malín - Sobotín So 14,30 Provazník

Mini

Šumperk - Zábřeh So 9,00 Anton, Hrubý Tomáš
Mohelnice - Uničiv So 10,00 Havlíček, Štěpán