A1A - okresní přebor – muži

A1A 1601 Podolí – Rapotín NE – 16.00 Vysloužil, Rulíšek, Navrátil
A1A 1602 Postřelmov – Loštice B SO – 16.00 Šula, Krátký, Michalička
A1A 1603 Lukavice – Úsov NE – 16.00 Holík, Zahradníček, Štěpán
A1A 1604 FRC Zábřeh – Dubicko SO – 16.00 Langhammer st, Holík, Žák – UT Zábřeh
A1A 1605 Bludov B – Zvole NE – 16.00 Michalička, Šula, Horáček
A1A 1606 Libina – Hanušovice NE – 16.00 Fojt, Macek, Milek
A1A 1607 Sudkov – Písařov SO – 16.00 Kuba, Štěpán, Čožík

A2A – III. třída, skupina A – muži

A2A 1401 volno – Brníčko
A2A 1402 Rovensko – Malá Morava SO – 14:00 Horáček
A2A 1403 Nový Malín B – Obědné NE – 10:00 Macek
A2A 1404 Bratrušov – Vikýřovice B SO – 16:00 Pillár
A2A 1405 Kamenná – Hrabišín B SO – 16:00 Kubíček
A2A 1406 Jedlí – Bohutín NE – 16:00 Havlíček

C1A – okresní přebor, skupina A – dorost

C1A 1401 Rovensko – Postřelmov NE – 13:00 Havlíček
C1A 1402 Jindřichov – Sobotín NE – 10:30 Rulíšek
C1A 1403 volné – Šumperk B
C1A 1404 Bratrušov – Nový Malín SO – 13:30 Pillár
C1A 1405 Bludov – Hanušovice SO – 13:45 Pospíšil
C1A 1406 Sudkov – Písařov NE – 14:00 Doležel L , Doležel T.

C1B – okresní přebor, skupina B – dorost

C1B 1401 Podolí – Brníčko NE – 13:00 Navrátil
C1B 1402 volné – Úsov
C1B 1403 Lesnice – Loštice NE – 13:30 Lepka
C1B 1404 Jestřebí – Leština NE – 13:30 Urbášek – UT Zábřeh
C1B 1405 Palonín – Dubicko NE – 13:00 Motlíčková
C1B 1406 Libina – Zvole SO – 15:00 Havlíček

E1A – okresní přebor – starší žáci

E1A 1401 volno – Staré Město
E1A 1402 Jindřichov – Štíty SO – 14:00 Kreif
E1A 1403 Zábřeh B – Leština NE – 9:00 Urbášek – UT Zábřeh
E1A 1404 Bludov – Zvole NE – 14:00 Horáček
E1A 1405 Bohdíkov – Hanušovice SO – 10:00 Symerský
E1A 1406 Loučná – Sudkov SO – 13:00 Čožík – hř. Sudkov

F1A – okresní přebor – mladší žáci (1+10)

F1A 0101 Břidličná – Oskava SO – 10:00 Šula
F1A 0102 Loučná – Libina NE – 10:00 Anton

G1A – okresní přebor – starší přípravka

G1A 1601 Sudkov – Rapotín NE – 11:30 Doležel T.
G1A 1602 Postřelmov – Loštice SO – 10:00 Vytřísal
G1A 1603 Hrabišín – Velké Losiny NE – 10:00 Kratochvílová
G1A 1604 Lesnice – Nový Malín NE – 12:00 Majstršín
G1A 1605 Bludov – Šumperk C SO – 12:15 Pospíšil
G1A 1606 Libina – Hanušovice NE – 14:30 Milek
G1A 1607 Loučná – Sobotín SO – 10:00 Ondrouch