Okresní přebor mužů 17. kolo

A1A1701 Sudkov - Podolí SO 10.04 16:00 Macek Fojt, Horáček
A1A1702 Písařov - Libina NE 11.04 16:00 Kubíček Pospíšil, Michalička
A1A1703 Hanušovice - Bludov B SO 10.04 16:00 Michalička Krátký, Vysloužil
A1A1704 Zvole - FRC Zábřeh NE 11.04 16:00 Růžička Havlíček, Motlíčková
A1A1705 Dubicko - Lukavice NE 11.04 16:00 Vysloužil Čožík, Navrátil
A1A1706 Úsov - Postřelmov NE 11.04 16:00 Krátký Šula, Macek
A1A1707 Loštice B - Rapotín NE 11.04 16:00 Žák Holík, Fojt

III.třída muži, skupina A 15. kolo

A2A1502 Bohutín - Kamenná SO 10.04 16:00 Symerský
A2A1503 Hrabišín B - Bratrušov NE 11.04 16:00 Kratochvíl
A2A1504 Vikýřovice B - Nový Malín B NE 11.04 15:00 Horáček
A2A1505 Obědné - Rovensko SO 10.04 16:00 Havlíček
A2A1506 Malá Morava - Brníčko SO 10.04 16:00 Langhammer st Podlesí

III.třída muži, skupina B 13. kolo

A2B1301 Juv. Mohelnice - Jestřebí SO 10.04 16:00 Kuba Moravičany
A2B1302 Moravičany - Palonín NE 11.04 16:00 Štěpán
A2B1303 Třeština - Mírov SO 10.04 16:00 Šula
A2B1304 Maletín Krchleby SO 10.04 16:00 Holík
A2B1305 Leština B Líbivá SO 10.04 16:00 odehráno

Okresní přebor dorostu, skupina A 15. kolo

C1A1501 Sudkov - Rovensko NE 11.04 14:00 Urbášek
C1A1502 Písařov - Bludov NE 11.04 13:30 Pospíšil
C1A1503 Hanušovice - Bratrušov NE 11.04 10:00 Čožík
C1A1505 Šumperk B - Jindřichov NE 11.04 13:00 Pillár UT Šumperk
C1A1506 Sobotín - Postřelmov NE 11.04 10:00 Krátký

Okresní přebor dorostu, skupina B 15. kolo

C1B1501 Libina - Podolí SO 10.04 15:00 Mílek
C1B1502 Zvole - Palonín SO 10.04 16:00 Urbášek
C1B1503 Dubicko - Jestřebí NE 11.04 13:30 Navrátil
C1B1504 Leština - Lesnice NE 11.04 13:30 Straka
C1B1506 Úsov - Brníčko SO 10.04 16:00 Navrátil

Okresní přebor starší žáci 15. kolo

E1A1501 Loučná volno SO 10.04 13:00
E1A1502 Sudkov - Bohdíkov SO 10.04 13:00 Horáček
E1A1503 Hanušovice - Bludov SO 10.04 10:00 Čožík
E1A1504 Zvole - Zábřeh B NE 11.04 14:00 Motlíčková
E1A1505 Leština - Jindřichov SO 10.04 13:30 Pillár
E1A1506 Štíty - St. Město NE 11.04 09:00 Doležel L.

Okresní přebor mladší žáci (1+10) 14. kolo

F1A1401 Oskava - Libina NE 11.04 10:30 Michalička
F1A1402 Břidličná - Štíty SO 10.04 10:00 Doležel L.
F1A1403 Loučná - Úsov NE 11.04 10:00 Anton

Okresní přebor mladší žáci (1+7) 14. kolo

F2A1401 Ruda n. M. - Leština SO 10.04 10:00 Doležel T.
F2A1403 Hrabišín - Jedlí SO 10.04 10:00 Vytřísal

Okresní přebor starší přípravka 17. kolo

G1A1701 Loučná - Sudkov SO 10.04 10:00 Pěček
G1A1702 Sobotín - Libina SO 10.04 10:00 Ondrouch
G1A1703 Hanušovice - Bludov SO 10.04 14:30 Vysloužil
G1A1704 Šumperk C - Lesnice NE 11.04 15:00 Vytřísal UT Šumperk
G1A1705 Nový Malín - Hrabišín NE 11.04 14:00 Majstršín
G1A1706 V. Losiny - Postřelmov NE 11.04 13:30 Kratochvílová
G1A1707 Loštice - Rapotín NE 11.04 09:30 Motlíčková

Krajské soutěže

Mini: Mohelnice - Šumperk SO 10.04 10:00 Svoboda, Šild