Okresní přebor mužů 20. kolo

A1A2001 Podolí Úsov NE 02.05 16:30 Fojt Macek, Šild
A1A2002 Loštice B Dubicko SO 01.05 16:30 Langhammer st Fojt, Doležel T.
A1A2003 Rapotín Zvole SO 01.05 16:30 Kubíček Šula, Ondrouch
A1A2004 Postřelmov Hanušovice SO 01.05 16:30 Holík Hoško, Pillár Hanušovice
A1A2005 Lukavice Písařov NE 02.05 16:30 Kuba Motlíčková, Mílek
A1A2006 FRC Zábřeh Sudkov SO 01.05 16:30 Svoboda Štěpán, Havlíček UT Zábřeh
A1A2007 Bludov B Libina NE 02.05 16:30 Žák Michalička, Urbášek

III. třída muži, skupina A 18. kolo

A2A1802 Malá Morava Vikýřovice B SO 01.05 16:30 Symerský Podlesí
A2A1803 Brníčko Hrabišín B SO 01.05 16:30 Čožík
A2A1804 Rovensko Bohutín SO 01.05 16:30 Rulíšek
A2A1805 Nový Malín B Jedlí SO 01.05 14:00 Češka
A2A1806 Bratrušov Kamenná SO 01.05 16:30 Horáček

III. třída muži, skupina B 16. kolo

A2B1601 Jestřebí Maletín SO 01.05 16:30 Profous
A2B1602 Leština B Třeština SO 01.05 16:30 Urbášek
A2B1603 Líbivá Moravičany SO 01.05 16:30 Macek
A2B1604 Krchleby Juv. Mohelnice NE 02.05 16:30 Šula SD1
A2B1605 Mírov Palonín NE 02.05 16:30 Provazník SD1

Okresní přebor dorostu, skupina A 18. kolo

C1A1801 Rovensko Šumperk B NE 02.05 13:30 Doležel L.
C1A1802 Sobotín Nový Malín NE 02.05 10:00 Macek
C1A1803 Postřelmov Hanušovice NE 02.05 10:00 Doležel T. Hanušovice
C1A1804 Jindřichov Písařov NE 02.05 10:30 Vysloužil
C1A1806 Bratrušov Bludov SO 01.05 14:00 Horáček

Okresní přebor dorostu, skupina B 18. kolo

C1B1801 Podolí Loštice NE 02.05 13:30 Šild
C1B1802 Úsov Leština SO 01.05 16:30 Navrátil
C1B1803 Brníčko Dubicko SO 01.05 13:30 Čožík
C1B1805 Lesnice Libina NE 02.05 14:00 Hetmánek
C1B1806 Jestřebí Palonín SO 01.05 14:00 Profous

Okresní přebor starší žáci 18. kolo

E1A1801 volno Leština SO 01.05 16:30 -
E1A1802 Štíty Zvole NE 02.05 09:00 Holík
E1A1803 St. Město Hanušovice SO 01.05 14:00 Janků
E1A1804 Jindřichov Sudkov SO 01.05 14:30 Pospíšil
E1A1805 Zábřeh B Loučná SO 01.05 11:00 Urbášek UT Zábřeh
E1A1806 Bludov Bohdíkov NE 02.05 14:30 Urbášek

Okresní přebor mladší žáci (1+10) 17. kolo

F1A1701 Štíty Oskava NE 02.05 11:00 Holík
F1A1702 Úsov Libina NE 02.05 14:30 Navrátil
F1A1703 Loučná Břidličná NE 02.05 10:00 Čožík

Okresní přebor mladší žáci (1+7) 17. kolo

F2A1701 Zvole Ruda n.M. SO 01.05 15:00 Motlíčková
F2A1702 Jedlí Leština NE 02.05 14:00 Majstršín
F2A1703 Hrabišín volno SO 01.05 00:00 -

Okresní přebor starší přípravka 20. kolo

G1A2001 Sudkov V.Losiny NE 02.05 11:30 Horáček
G1A2002 Loštice Nový Malín SO 01.05 10:00 Kratochvílová
G1A2003 Rapotín Šumperk C SO 01.05 15:00 Ondrouch
G1A2004 Postřelmov Hanušovice SO 01.05 15:00 Pillár Hanušovice
G1A2005 Hrabišín Sobotín NE 02.05 10:00 Šula
G1A2006 Lesnice Loučná NE 02.05 12:30 Pillár
G1A2007 Bludov Libina SO 01.05 15:00 Slončík

Okresní přebor mladší přípravka 14. kolo

H1A1401 Šumperk Rapotín NE 02.05 09:00 Anton UT Šumperk
H1A1403 Lesnice Zábřeh NE 02.05 11:00 Pillár
H1A1404 Bludov Mohelnice SO 01.05 14:00 Slončík

Mini – KFS

Zábřeh - Sigma B SO 9,00 Straka, Urbášek
Mohelnice - Konice SO 10,00 Molík, Havlíček