Okresní přebor muži 5. kolo

A1A0501 Sobotín Hrabišín B SO 04.09 16:30 Čožík Kovalec,Češka
A1A0502 Maletín Postřelmov SO 04.09 16:30 Macek Fojt,Šín
A1A0503 Podolí Loštice B NE 05.09 16:30 Žák Čožík,Motlíčková
A1A0504 Dubicko Rapotín NE 05.09 16:30 Růžička Havlíček,Štěpán
A1A0505 Hanušovice Zvole NE 05.09 16:30 Kubíček Kovalec,Majstršín Zvole
A1A0506 Libina Lukavice SO 04.09 16:30 Horáček Urbášek,Šula
A1A0507 FRC Zábřeh Písařov SO 04.09 16:30 Vysloužil Cvečka,Majstršín UT Zábřeh

III.třída muži, skupina A 5. kolo

A2A0501 Rovensko Kamenná SO 04.09 16:30 Hoško - SD1
A2A0502 Bratrušov Malá Morava SO 04.09 16:30 Provazník
A2A0503 Jedlí Obědné NE 05.09 16:30 Rulíšek
A2A0504 Brníčko Nový Malín B SO 04.09 16:30 Holík - SD1
A2A0505 Vikýřovice B Bohdíkov B NE 05.09 15:00 Langhammer st.

III.třída muži, skupina B 5. kolo

A2B0501 Jestřebí volno NE 05.09 16:30
A2B0502 Krchleby Moravičany SO 04.09 16:30 Havlíček
A2B0503 Leština B Juv. Mohelnice SO 04.09 16:30 Přecechtěl
A2B0504 Libivá Bohutín SO 04.09 16:30 Šild
A2B0505 Úsov Třeština SO 04.09 16:30 Šmíd
A2B0506 Hrabová Palonín NE 05.09 16:30 Cvečka

OP dorost, skupina A 5. kolo

C1A0501 Sobotín Hrabišín NE 05.09 10:00 Podhajský
C1A0502 volno Postřelmov NE 05.09 16:30
C1A0503 Hanušovice Jindřichov NE 05.09 10:00 Ondrouch
C1A0504 Sudkov Bludov NE 05.09 14:30 Fojt

OP dorost, skupina B 5. kolo

C1B0501 Jestřebí Zvole NE 05.09 16:00 Navrátil
C1B0502 Leština Loštice NE 05.09 14:00 Straka
C1B0503 Brníčko Lesnice SO 04.09 13:30 Holík
C1B0504 Dubicko Palonín NE 05.09 14:00 Štěpán

OP starší žáci, skupina A 5. kolo

E1A0501 Hanušovice Nový Malín SO 04.09 10:00 Vysloužil
E1A0502 Loučná Štíty NE 05.09 13:00 Podhajský
E1A0503 Ruda n. M. Staré Město SO 04.09 09:00 Čožík
E1A0504 Bohdíkov Bludov SO 04.09 14:15 Jílek

OP starší žáci, skupina B 5. kolo

E1B0501 Rovensko Sudkov SO 04.09 13:30 Hoško
E1B0502 Leština Zvole SO 04.09 14:00 Přecechtěl
E1B0503 Maletín volno SO 04.09 14:30
E1B0504 Loštice Zábřeh B NE 05.09 14:00 Motlíčková

OP mladší žáci - MINIFOTBAL 5. kolo

F1A0501 Sobotín Jindřichov SO 04.09 14:30 Kovalec
F1A0502 Rapotín Staré Město NE 05.09 14:00 Češka
F1A0503 Jedlí Oskava NE 05.09 14:30 Rulíšek
F1A0504 Štíty Loučná NE 05.09 11:00 Langhammer st.
F1A0505 Libina Zvole SO 04.09 14:30 Šula
F1A0506 Úsov Bludov SO 04.09 14:30 Šmíd

OP starší přípravka, skupina A 5. kolo

G1A0501 Libina Hrabišín NE 05.09 14:30 Kratochvílová
G1A0502 Loučná Rapotín NE 05.09 10:00 Kratochvílová
G1A0503 volno Nový Malín NE 05.09 00:00
G1A0504 Hanušovice Vikýřovice SO 04.09 15:00 Ondrouch

OP starší přípravka, skupina B 5. kolo

G1B0501 Šumperk C Sudkov SO 04.09 14:30 Kratochvílová
G1B0502 Úsov Lesnice SO 04.09 10:00 Přecechtěl
G1B0503 Ruda n. M. Postřelmov NE 05.09 09:30 Rulíšek
G1B0504 Loštice Bludov NE 05.09 12:30 Motlíčková

OP mladší přípravka 5. kolo

H1A0501 Jestřebí Zábřeh NE 05.09 14:00 Navrátil
H1A0502 Rapotín Šumperk SO 04.09 10:00 Kratochvílová
H1A0503 Ruda n. M. Lesnice NE 05.09 11:00 Rulíšek
H1A0504 Dubicko Sudkov NE 05.09 10:00 Přecechtěl
H1A0505 Mohelnice Nový Malín NE 05.09 10:00 Šild

Zpráva o obsazení rozhodčích nepodléhá redakčním úpravám ani neprochází korekturami