REDMAN Okresní přebor muži 18. kolo

A1A1801 Hrabišín B Petrov-Sobotín SO 16.04 16:30 Provazník Kovalec, Slončík
A1A1802 Postřelmov Maletín SO 16.04 16:30 Holík Podhajský, Hoško
A1A1803 Loštice B Podolí NE 17.04 16:30 Přecechtěl Motlíček, Havlíček KR
A1A1804 Rapotín Dubicko SO 16.04 16:30 Macek Fojt, Češka
A1A1805 Zvole Hanušovice NE 17.04 16:30 Urbášek Macek, KR Hanušovice
A1A1806 Lukavice Libina NE 17.04 16:30 Doležel L. Doležel T., Holík KR
A1A1807 Písařov FRC Zábřeh NE 17.04 16:30 Vysloužil Čožík, Rulíšek

III. třída muži, skupina A 14. kolo

A2A1401 Kamenná Rovensko SO 16.04 16:30 Havlíček
A2A1402 Malá Morava Bratrušov SO 16.04 16:30 Ondrouch KR Podlesí
A2A1403 Obědné Jedlí SO 16.04 16:30 Šula
A2A1404 Nový Malín B Brníčko NE 17.04 10:00 Fojt
A2A1405 Bohdíkov B Vikýřovice B NE 17.04 14:00 Horáček

III. třída muži, skupina B 16. kolo

A2B1601 volno Jestřebí NE 17.04 00:00 -----
A2B1602 Moravičany Krchleby NE 17.04 16:30 Štěpán
A2B1603 Juv. Mohelnice Leština B SO 16.04 16:30 Milek KR Moravičany
A2B1604 Bohutín Libivá SO 16.04 16:30 Motlíček KR
A2B1605 Třeština Úsov SO 16.04 16:30 Horáček
A2B1606 Palonín Hrabová NE 17.04 16:30 Cvečka

OP dorost, skupina A 12. kolo

C1A1201 Hrabišín Petrov-Sobotín NE 17.04 14:00 Kovalec
C1A1202 Postřelmov volno SO 16.04 14:00 -----
C1A1203 Jindřichov Hanušovice NE 17.04 10:30 Ondrouch
C1A1204 Bludov Sudkov SO 16.04 14:00 Kratochvíl

OP dorost, skupina B 12. kolo

C1B1201 Zvole Jestřebí SO 16.04 16:30 Motlíčková
C1B1202 Loštice Leština NE 17.04 14:00 Havlíček
C1B1203 Lesnice Brníčko SO 16.04 10:00 Šula
C1B1204 Palonín Dubicko NE 17.04 14:00 Cvečka

OP starší žáci, skupina A 12. kolo

E1A1201 Nový Malín Hanušovice SO 16.04 10:00 Benda
E1A1202 Štíty Loučná NE 17.04 09:00 Doležel T.
E1A1203 Staré Město Ruda n. M. SO 16.04 14:00 Zahradníček
E1A1204 Bludov Bohdíkov SO 16.04 12:30 Habich

OP starší žáci, skupina B 12. kolo

E1B1201 Sudkov Rovensko SO 16.04 13:30 Majstršín
E1B1202 Zvole Leština NE 17.04 14:30 Navrátil
E1B1203 volno Maletín NE 17.04 00:00 -----
E1B1204 Zábřeh B Loštice SO 16.04 12:30 Till UT Zábřeh

OP mladší žáci - MINIFOTBAL 16. kolo

F1A1601 Jindřichov Petrov-Sobotín SO 16.04 14:30 Straka
F1A1602 Staré Město Rapotín SO 16.04 11:30 Ondrouch
F1A1603 Oskava Jedlí SO 16.04 13:30 Šula
F1A1604 Loučná Štíty SO 16.04 13:30 Anton
F1A1605 Zvole Libina SO 16.04 14:30 Motlíčková
F1A1606 Bludov Úsov SO 16.04 11:00 Habich

OP starší přípravka, skupina A 12. kolo

G1A1201 Hrabišín Libina NE 17.04 10:00 Šula
G1A1202 Rapotín Loučná SO 16.04 14:00 Česka
G1A1204 Vikýřovice Hanušovice SO 16.04 10:00 Slončík

OP starší přípravka, skupina B 12. kolo

G1B1201 Sudkov Šumperk C NE 17.04 11:30 Malý
G1B1202 Lesnice Úsov NE 17.04 12:30 Till
G1B1203 Postřelmov Ruda n. M. SO 16.04 10:00 Horáček
G1B1204 Bludov Loštice SO 16.04 09:45 Habich

OP mladší přípravka 14. kolo

H1A1401 Zábřeh Jestřebí SO 16.04 09:00 Majstršín UT Zábřeh
H1A1402 Šumperk Rapotín SO 16.04 14:00 Slončík
H1A1403 Lesnice Ruda n. M. NE 17.04 14:00 Till
H1A1404 Sudkov Dubicko NE 17.04 10:00 Malý
H1A1405 Nový Malín Mohelnice SO 16.04 12:00 Benda

KP starší dorost

Mohelnice – Šternberk: AR1 Motlíčková, AR2 Přecechtěl (so 10)
Šumperk – FK Jeseník: AR1Provazník, AR2 Slončík (ne 13:30)