REDMAN Okresní přebor muži 14. kolo

A1A1401 Loštice B 1 Hrabišín B SO 29.10 13:30 Holík Hoško Navrátil SD 1
A1A1402 Písařov FRC Zábřeh NE 30.10 13:30 Vysloužil Zahradníček Rulíšek
A1A1403 Rapotín Obědné SO 29.10 13:30 Kubíček Čožík Profous
A1A1404 Hanušovice Zvole SO 29.10 13:30 Langhammer st Vysloužil, Rulíšek
A1A1405 Loučná Libina SO 29.10 13:30 Provazník Kovalec
A1A1406 Dubicko Postřelmov NE 30.10 13:30 Šula Provazník, Fojt SD 2
A1A1407 Podolí Kamenná NE 30.10 13:30 Slončík Čožík, Till SD 4

III. třída muži, skupina A 2. kolo

A2A0201 Brníčko Jedlí SO 29.10 13:30 Šild SD 3
A2A0202 Petrov-Sob. B Vikýřovice B SO 29.10 13:30 Benda
A2A0203 Bohdíkov B Leština B NE 30.10 14:00 Doležel T
A2A0204 Nový Malín B Rovensko NE 30.10 13:30 Doležel L
A2A0205 Lesnice B Ruda n. M. B SO 29.10 13:30 Štěpán SD 3
A2A0206 Bratrušov Malá Morava SO 29.10 13:30 Motlíčková SD 6

III. třída muži, skupina B 2. kolo

A2B0201 Moravičany Úsov NE 30.10 13:30 Cvečka
A2B0202 Palonín Lukavice NE 30.10 13:30 Češka SD 4
A2B0203 Libivá Bohutín SO 29.10 13:30 Horáček SD 1
A2B0204 Hrabová Mírov NE 30.10 13:30 Podhajský SD 2
A2B0205 Třeština Jestřebí SO 29.10 13:30 Fojt SD 5
A2B0206 Juv. Mohelnice Krchleby SO 29.10 13:30 Šula SD 5 Moravičany

Okresní přebor dorost 2. kolo

C1A0201 Loštice 1 Hrabišín SO 29.10 11:00 Navrátil
C1A0202 Úsov Postřelmov SO 30.10 13:30 Till Postřelmov
C1A0203 Bohdíkov Leština SO 29.10 11:00 Hampl
C1A0204 Hanušovice Zvole NE 30.10 10:00 Doležel T
C1A0205 Jindřichov Jestřebí NE 30.10 10:30 Doležel L
C1A0206 Oskava Bludov SO 29.10 13:00 Cvečka

I. B třída C - muži 13. kolo

A3C1301 Hrabišín Maletín NE 30.10 13:30 Štastsný Paščinský,Lepka SDR9
A3C1302 Javorník SK Řetězárna SO 29.10 13:30 Paščinský Samek, OFS
A3C1303 Staré Město Žulová SO 29.10 13:30 Janků Urbášek, Zemánek
A3C1304 Bohdíkov Nový Malín SO 29.10 13:30 Anton Hampl, Hetmánek
A3C1305 Sudkov Ruda n. Mor. SO 29.10 13:30 Šmíd Krobot,Molík SD 6
A3C1306 Lesnice Petrov – Sob. NE 30.10 13:30 Samek Langhamer,Šebesta SDR9
A3C1307 Vidnava Jindřichov SO 29.10 13:30 Knoll ml. Lizna, OFS SDR5

Krajský přebor - starší dorost 13. kolo

C1A1301 Opatovice FK Mohelnice SO 29.10 11:15 Menšík Opatovice
C1A1302 Šumperk Čechovice SO 29.10 10:00 Motlíček Till , Benda
C1A1303 Konice Vikt. Přerov SO 29.10 09:00 Ille UMTRA
C1A1304 Černovír Šternberk SO 29.10 10:00 Tomeček