Vikýřovice se rychle dostaly do vedení a svůj náskok mohli ještě do poločasu zvýšit. V obrovské příležitosti však domácí Kužílek trestuhodně zaváhal se střelou do zcela prázdné brány, když hostující obrana na poslední chvíli odkopávala míč do bezpečí. „To byl asi jeden z klíčových momentů zápasu. Kdybychom vedli o dva góly, náskok bychom určitě udrželi,“ míní hrající trenér Vikýřovic Jiří Silný. Právě nevyužitá šance pak mohla domácí hodně mrzet v závěru poločasu, kdy Loučná vyrovnala.

Vikýřovicím však opět vyšel nástup do poločasu a na začátku druhé půle znovu domácí tým vedl. S přibývajícím časem poté vrcholila na hřišti nervozita, ale také nápor Loučné, jenž přinesl v závěru hry vyrovnání. Přestože nakonec hostující mužstvo dohrávalo po dvou červených kartách pro Žídka a Dirgase pouze v devíti hráčích, skóre se již nezměnilo.

„První poločas jsme neodehráli vůbec dobře, jakoby si naši hráči mysleli, že se soupeř porazí sám. Teprve po přestávce jsme začali produkovat svou hru a po zásluze se nám podařilo i vyrovnat a vezeme domů bod,“ řekl k zápasu trenér Loučné Petr Strnad. „Bohužel ještě za stavu 2:1 jsme měli další šance, ale špatně jsme je vyřešili. Vzhledem k průběhu zápasu je remíza nakonec spravedlivá, ale spíše jsme ztratili my. Náš tým byl o trochu lepší,“ doplnil Jiří Silný.

Vikýřovice – Loučná 2:2 (1:1)

Góly: 12. Kužílek, 50. Silný – 46. Jurča, 87. Dirgas.
Vikýřovice: Bartoš – Černohous, Svoboda, R. Bílek, J. Bílek, Kužílek, Bezdíček, Skála, Tomášek, M. Křesina (75. Liďák), Silný.
Loučná: Netopil – M. Křepský, Svedek, Šabršula, D. Křepský (80. Dirgas), Chodura (70. Žídek), Rousek (50. Svorník), Míka, Hetmánek, Valenta, Jurča.