Jenže hned v prvním utkání zklamala jedna z největších posil, útočník Jaroslav Lakomý. Ten musel kvůli zbytečnému útočnému faulu pod sprchy, a Losinští tak hráli jen v deseti.

„Bylo to vážně zbytečné vyloučení, od Lakomého bych tohle nečekal. Takhle oslabit tým, určitě ho za to pokuta nemine,“ zuřil po utkání trenér Losin Petr Strnad.

Domácí totiž po vyloučení Lakomého svého soupeře pěkně zmáčkli a Losinští to do přestávky přežili bez gólu jen s vypětím všech sil. Domácí trefili jen břevno, což je nakonec stálo dva body.

Po přestávce hosté i v oslabení odehráli dobrý zápas, agresivně bránili a spoléhali na brejky. A jeden vyšel náramně: Jakub Hložánka zatáhl míč, našel Balcárka a ten pravačkou trefil přesně k tyči.

„S výsledkem jsem spokojený, dokázat vyrovnat v deseti, to je úspěch. V šatně o přestávce jsme si totiž řekli, že zápas zkusíme dohrát aktivně, že si zkusíme vypracovat nějakou šanci, že se ještě o výsledek popereme, a ono se to povedlo,“ dodal Strnad.

Slavičín – Velké Losiny 1:1 (1:0)

Branky: 28. Petrák – 70. Balcárek. ČK: 31. Lakomý (LO).

Velké Losiny: Věneček – Chodura, Ferko, Navrátil, Okrouhlý, Klemsa, D. Hložánka (60. J. Hložánka), Okleštěk, Balcárek, Lakomý, Mičunda (80. Mačák).