První zápas přípravy celek z podhůří Jeseníků prohrál, poté ostatní utkání vyhrál a zastavil jej až teď týden před startem sezony Uničov.

Naopak Uničov porazil v předchozím zápase vedoucí celek Divize D Tišnov 3:0 a stejným dílem teď i Šumperk, který se právě s Tišnovem potká v jednom ze svých mistrovských zápasů.

Futsalisté Jeseníku (v tmavé). Ilustrační foto
Jeseník se s nejvyšší soutěží rozloučil výpraskem

Uničov měl po celý zápas míč více na svých kopačkách a již v prvním poločase si vytvořil několik slibných šancí. Slabší koncovka však znamenala, že hostující celek držel v poločase bezbrankové skóre a mimojiné přežil i pokutový kop.

Ve druhém poločase se již svěřenci Zbyňka Zbořila prosadili, když se trefil Krayzel a dvakrát Krč.

„Mrzí mě, že jsme tento zápas nemohli odehrát na přírodní trávě. Zápas jsme kontrolovali, ale nijak bych to nepřeceňoval. Je to pro nás dobře zvládnutý přípravný zápas,“ hodnotil utkání uničovský kouč Zbyněk Zbořil.