A pochvalovat si musí i úroveň a tempo zápasu, Sulko nastoupilo poprvé, ale vypadalo to, jako ostrý zápas o ligové body. „Zápas se mi moc líbil, vůbec to nevypadalo na začátek přípravy, oba týmy předváděli skvělý fotbal," uznal kouč Zábřehu Jiří Balcárek.

Malou kaňkou bylo málo gólů, jediný dal matador Martin Šalamoun – jak jinak – hlavou, po centru asi ze dvaceti metrů.

V zábřežské bráně nastoupil Procházka z Jihlavy, v poli se předvedli dva Slováci: Mečiar, který už ale dlouho v Česku hraje nižší soutěže, naposledy I. A třídu za Lanžhot, pak Mižík z Lučence, tento hráč vyzkoušel i 2. slovenskou ligu.

„Na Mečiara jsem dostal tip a předvedl se velmi dobře. Na to, že hrál proti tak dobrému soupeři, hrál s přehledem. Udělal dobrý dojem," konstatoval Balcárek.

Zápas sledovala početná divácká kulisa. „Lidem asi už fotbal chyběl, jsem zvědavý, kolik lidí na nás do Leštiny dorazí v úterý, to teprve bude atraktivní soupeř," přemítá Balcárek. Od 17.30 hodin Sulko totiž vyzve druholigové Pardubice.

SK Sulko Zábřeh – SK Sigma Olomouc B 1:0 (0:0)

Branka: 70. Šalamoun.
Zábřeh: Procházka – D. Barcal, Komárek, Mečiar, Hrdlovič – Pospíšil, Šichor, Mižík, Kulíšek – Linet, Michalčák. Střídali: Šalamoun, Hajčík, Bačík, Olejník, Balcárek, Rajnoha. Diváci: 250.