Na stejný stupínek se poté po nezdaru v minulém kole vrátil také v celkovém hodnocení. Páté a tudíž nesestupové místo hájí další regionální celek Pumy Šumperk. Klání fotbalistek tentokrát hostil Šumperk, když turnaj proběhl uplynulou sobotu na umělé trávě Tyršova stadionu. Další kolo prvoligové skupiny HLŽ je na programu v sobotu 30. června ve Velkých Losinách.

„S naším výsledkem jsem spokojený. Přestože jsme měli potíže s brankářkami, když nám vinou zranění chyběla naše jednička Maruška Sadilová, podařilo se týmu uspět. Hlavně mě těší, že se holkám znovu začalo dařit střelecky a dali jsme nějaké góly,“ prozradil trenér Velkých Losin Vladimír Lietavec, jehož svěřenkyně Kamila Válková byla navíc s pěti zásahy vyhlášena nejlepší hráčkou turnaje.

„Mrzí mě, že jsme ve dvou zápasech udělali dvě hrubé chyby, které protivníci potrestali. Tím jsme přišli o šest důležitých bodů. Měli jsme trochu smůlu, ale holky bojovaly. Jsem rád, že jako pořádajícímu oddílu se nám turnaj po organizační stránce povedl,“ doplnil trenér Šumperka Vladimír Pumm.