Jedinou domácí trefu zařídil hned ve 20. minutě Jan Nimrichtr, který dostal míč za obranu od Lukáše Horáka, jenže se při své gólové akci zranil v souboji s gólmanem a zápas nedohrál.

Šumperku navíc tentokrát chyběl také Zdeněk Horák, jenž si při tréninku zlomil nos a minimálně na měsíc je tak vyřazen ze hry.

„Tohle jsou bohužel pro nás další velké komplikace, už tak bojujeme s úzkým kádrem," musel se již poněkolikáté opakovat kouč Šumperku Bohdan Hecl, kterého tentokrát nepotěšil ani samotný zápas.

„Minulý týden v Letohradu to bylo z naší strany určitě lepší utkání. Dnes proti Krnovu jsme ještě dopoledne trénovali, zápas byl hodně ovlivněn únavou i absencemi v sestavě. Závěr už někteří naši kluci dohrávali s křečemi," prozradil dále šumperský trenér.

„První část byla docela planá, dobrou pasáž utkání jsme měli snad jen polovinu druhého dějství, kdy jsme byli více na míči a hrozili ze standardních situací, pak ale hra znovu upadla, soupeře jsme do šancí moc nepouštěli," sdělil dále Bohdan Hecl.

Přesto hosté v posledních vteřinách z ojedinělé akce srovnali na konečných 1:1.

Další přípravný zápas čeká fotbalisty Šumperku ve středu 9. března od 17.30 hodin na domácí umělce s Jindřichovem.

FK Šumperk – FK Krnov 1:1 (1:0)

Branka Šumperku: Nimrichtr.

Šumperk: Kreizl – Hruda, Jindra, Španihel, Jurásek – Nemeth, Reichl – Kotzmann, L. Horák, Podhorný – Nimrichtr. Střídali: Šafář, Málek, Morong, Miterko, Rýznar. Trenér: Bohdan Hecl.