A opět celek z lázeňského města srazily do kolen téměř již tradiční faktory: nemohoucnost při zakončení a školácké chyby v obraně.

„Je to bohužel stále stejná písnička. Nejsme schopní dát gól a naopak naprosto lacině inkasujeme,“ posteskl si jesenický trenér Ladislav Krobot, na jehož svěřencích nyní leží ona pověstná deka.

Nepomohly ani některé změny v sestavě, když do základu se tentokrát nevešli Plhák či Furik a od úvodu naopak nastoupil například Glac.

Domácí sice začali středeční utkání dobře a během úvodní patnáctiminutovky byli mírně aktivnějším celkem, jenže pak při jedné ze svých akcí ztratili balón a soupeř ve 20. minutě z brejku otevřel skóre.

Šanci vyrovnat měl později Sedlák, který šel sám na gólmana, po něm se v dobré pozici ocitl také Ivanič, ale bez kýženého efektu.

Do přestávky navíc stačil Jeseník podruhé inkasovat, když špatná přihrávka jednoho z domácích stoperů nabídla druhý gól v utkání Koutnému.

„Ve druhé části jsme se snažili s výsledkem něco udělat, ale protivník hrál trpělivě a čekal na naše chyby,“ uvedl dále Krobot.

Právě další hrubka domácích potom definitivně rozhodla o osudu zápasu. V 70. minutě měl přerovský Koutný ve vápně dostatek prostoru k tomu, aby si dovolil dvě kličky a završil svůj hattrick.

„Obraz naší hry nebyl špatný, ale co z toho, když nakonec prohrajeme takto krutým výsledkem. Máme sice mladý kádr, ale určitě má svou kvalitu. Potřebovali bychom si zvednout sebevědomí jedním vyhraným zápasem a věřím, že se opět rozjedeme,“ doufá Ladislav Krobot.

FK Jeseník – 1.FC Přerov 0:3 (0:2)

Branky: 20., 30. a 70. Koutný.
Jeseník: Jaroš – Harazin (57. Furik), Jurčák (76. Bříza), Chovan, Skoupil - Ivanič (64. Plhák), Juriš, Woitek, Glac - Sedlák, Kysela.

Dejte jesenickému fotbalu hlas v anketě ZDE