Jeseník může litovat zejména nevyužitých šancí z první půle, kdy protivník několikrát musel zachraňovat situaci až na brankové čáře.

Skóre se poprvé změnilo až ve druhé půli, kdy po akci Mlynáře poslal domácí do vedení Woitek. Velká možnost zvýšit své vedení se jesenickému týmu naskytla v 65. minutě, v níž hosté vyfasovali červenou kartu a zbytek hry dohrávali pouze v deseti. Přesilovka se však Jeseníku příliš nepovedla.

„Zatímco my jsme v této výhodě skórovali jednou, soupeř dal v oslabení oba své góly. Po vyloučení hrály Dolany paradoxně možná ještě lépe,“ zmínil jednu z příčin ztráty dvou bodů trenér Jeseníku Ladislav Krobot.

Další situace, které lázeňskému mužstvu zhatily šance na výhru byly pokažené standardní situace. Vyrovnání na 1:1 totiž hosté docílili po rohu Jeseníku, kdy se dostali do brejku.

O chvíli později sice vrátil domácím vedení ukázkovou ranou do šibenice Harazin, v závěru ale hosté vystihli autové vhazování soupeře a srovnali na konečných 2:2.

„Určitě to byl zajímavý zápas pro oko diváka, ale s nepříliš povedeným koncem pro nás. Chtěli jsme vyhrát, z remízy jsme zklamaní,“ doplnil Krobot.

FK Jeseník – FC Dolany 2:2 (0:0)

Branky: 49. Woitek, 78. Harazin – 73. Schmidt, 86. Duda.
Jeseník: Jaroš – Harazin, Jurčák, Cundrla, Skoupil, Woitek (72. Minka), Zykmund (46. Mravec), Juriš, Glac (66. Kadeřábek), Mlynář, Pavelka.