„Zatím to byl asi nejlepší tým, se kterým jsme se v dosavadní přípravě na jaro potkali. Břidličná má kompaktní kádr plný šikovných hráčů. Celý zápas s námi hrála vyrovnanou partii," ocenil kvality protivníka jesenický kouč Petr Ševčík.

Do vedení dostal domácí celek již v první půli Petr Navrátil, který se prosadil z dorážky. Jarní posila Jeseníku si tak připsala již šestou trefu přípravy.

O těsný náskok se poté lázeňský tým sám připravil, když Bronislav Mlynář ve snaze odhlavičkovat míč do bezpečí nešťastně trefil vlastní branku.

Nakonec však Jeseník svou vítěznou sérii nepřerušil. V 83. minutě se totiž ze dvaceti metrů opřel do míče střídající Martin Furik a strhl výsledek na stranu svého mužstva.

„Celkově ale nejsem tentokrát moc spokojený. Naše hra měla k ideálu daleko, bylo to takové neurovnané, řadu věcí ještě budeme muset zlepšit," doplnil Petr Ševčík.

FK Jeseník – TJ Kovo Břidličná 2:1 (1:0)

Branky: Navrátil, Furik – vlastní (Mlynář).

Jeseník: Pastucha – Keltner, Macura, Karakasidis, Vavrač – Woitek, Hanzlík, Mlynář, Plhák – Navrátil, Bříza. Střídali: Novák, Nepožitek, Marcinov, Křivohlávek, Furik. Trenér: Petr Ševčík.