Zápas se dlouho hrál bez branek a teprve v polovině střetnutí se prosadil ze samostatného úniku střelou nad lapačku šumperský Miroslav Horváth.

Těsný náskok hosté drželi až do 47. minuty, ve které se podařilo domácím srovnat krok, aby pak necelé čtyři minuty před závěrem strhli výsledek na svou stranu.
Třetí trefu přidal Přerov do opuštěné branky během šumperské power play.

HC Zubr Přerov – HK Mladí Draci Šumperk 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)

Branky: 48. Hlídek (Loupal), 57. Kocan, 60. Málek (Vrzala) - 29. Horváth (Blaháček). Vyloučení: 6:7. Využití: 1:0. Rozhodčí: Coufal - Linhart, Toman.
Přerov: Vrzala - Vávra, Sklenář, Maršálek, Málek, Malínek, Vaněk, Řezáč, Hlídek, Loupal, Tomeček, Adámek, Šťastný, Gazda, Javora, Kocan, Kebza, Bosák, Vodák, Bachánek, Chovanec.
Šumperk: Misiorz – Gewiese, Navrátil, Fryč, Feledík, Blaháček – Holinka, Skoumal, Žálčík – Horváth, Svoboda, Kovář – Horák, Řehák, Chytil – Nevrlý.