Oba totiž odešli ze Zábřehu do Šumperku, což někteří příznivci Zábřehu považují za zradu, protože příčinou přestupu jsou peníze. Zábřežský klub dluží hráčům na odměnách.

Na internetové verzi Deníku se po uveřejnění informace, že Miroslav Knápek s Martinem Novákem odcházejí ze Zábřehu do Šumperku, rozjela nemilosrdná diskuse mezi šumperskými a zábřežskými fanoušky. Diskuzi najdete pod článkem.

„Když si chtějí zkazit kariéru, tak ať táhnou do té pralesní ligy. Akorát mě štve, že nám kradou hráče ty nejhorší konkurenční kluby. To jako kdyby šli ze Sparty do Slavie, a to se prostě neodpouští. No uvidíme, jestli se tito dva hráči objeví na našem stadionu, tak aspoň budu vědět, na koho mám pískat,“ píše například v diskusi kdosi pod přezdívkou Fanoušek Sulka.

Odpověď šumperské strany byla okamžitá: „Pro tvou informaci, hráči normálně ze Sparty do Slavie přestupují. Třeba před nedávnem Abrahám. A nevím, jestli bys ty chodil do práce, kde tě neplatí… Pískej si, na koho chceš, třeba ti to pomůžu od mindráku!!!“ brání Nováka s Knápkem kdosi pod nickem Proč zrádci.

„Ty budeš asi nějakej zhrzenej Šumperák nebo Losiňák. Tyto dva kluby vyhlašují, kolik mají peněz a výsledky žádné. Od těchto dvou hráčů je to vůči klubu nefér jednání, a kdyby jednali s konkurencí, tak by v každé normální firmě dostali vyhazov. Pro mě jako fanouška, který s fotbalisty jezdí i na venkovní zápasy, je to dosti těžké období a už vím, jak se loni v podobně těžkých chvílích cítili fanoušci hokejového Vsetína. Je absurdní, že vrcholový sport mizí z měst, kde je o něj zájem a chodí hodně diváků. Zkusím zůstat optimistou a budu věřit, že všechny tyto problémy překonáme a o zábřežském fotbalu v budoucnu uslyšíme lepší zprávy,“ píše opět Fanoušek Sulka.