„Že by se na jaře nehrálo, takhle konkrétně to nezaznělo, ale popravdě, další tréninky nemáme, nebude se hrát ani příprava do odvolání, prostě čekáme, jestli nás někdo obvolá, nebo ne. Ale asi ne," uvedl pro Deník Michal Kovář, kapitán Sulka Zábřeh, který měl dělat kouči Jiřímu Balcárkovi pro jarní odvety asistenta místo Jaroslava Rolinka.

„Ona je tady teď docela nepřehledná situace, ani nevím, jestli je tu někdo, kdo oznámí soupeřům, že nepřijedeme hrát přípravu," podotknul Kovář. „Ani nevíme, komu máme volat o informace."

V klubu už údajně nepůsobí ani manažer Lubomír Hrdlovič, byť oficiálně svou pozici stále vykonává.

„On je stále manažerem klubu, jen nám na podzim oznámil, že toho je na něho moc a musí trochu zvolnit, že si na půl roku vezme trochu více volného času," říká Michal Kovář.

Na dotaz, zda to není poněkud neobvyklé chování manažera ligového klubu, Kovář odpoví: „No… je…"

„Řada mladších zaměstnanců klubu by se měla nad sebou zamyslet, jak se chovají ke starším osobnostem klubu. Nebudu zastírat, že nálada v týmu je špatná, nevíme vůbec, co bude, v tuhle chvíli se nedivím řadě spoluhráčů, že se domnívají, že je to konec ligového Zábřehu," dodává Michal Kovář.

Kouč týmu Jiří Balcárek nebyl během čtrvtečního pozdního večera k zastižení. V sobotu 31. ledna měl tým odehrát přípravný zápas v Ústí nad Orlicí.