Krajský přebor na VIDEU! Podívejte se na sestřihy 19. kola

Olomoucký kraj - Regionální Deník vám ve spolupráci s Krajským fotbalovým svazem v Olomouci přináší exkluzivně záznamy fotbalových bitev Krajského přeboru. Podívejte se na sestřihy utkání předehrávaného 19. kola.

1.4.2016

Krajský přebor - videosouhrnFoto: DENÍK

Velké Losiny – Zábřeh 2:1 (0:1)

Devatenácté kolo krajského přeboru jakoby bylo prokleté. Velké Losiny se staly dalším týmem, který začal zápas smolným vlastním gólem. Do domácí kasy ho napasoval losinský Martin Kupčík. Zábřeh tak se štěstím vedl 0:1. Velkolosinští se však nechtěli nechat zahanbit, ale do konce prvního poločasu nedali ani branku. Ani druhý poločas nebyl příliš šťastný ze strany obou týmu, míč se spíše převaloval z jedné strany na druhou a šance nevyužilo ani jedno mužstvo. Následně přišel zlom! Losiny začaly tlačit a první gól na jejich stranu vstřelil v 76. minutě Marek Žídek. Stejný hráč pak domácí tým zachránil před remízou, když o pár chvil později vstřelil druhý gól utkání pro domácí. Velké Losiny – Zábřeh 2:1.

Jeseník – Chválkovice 4:0 (2:0)

Jeseničtí fotbalisté na domácím pažitu proti olomouckým Chválkovicím potvrdili v zápase 19. kola jarní části krajského přeboru roli favorita. Vedoucí tým soutěže jasně válcoval Hanáky již od prvních minut. První gól však přišel ze strany domácích až ve 35 minutě, kdy se krásnou akcí trefil Petr Navrátil. Stejný hráč pak navýšil na 2:0 po zpracování přihrávky o tři minuty později. Chválkovičtí neměli štěstí, když do vlastní kasy pálili střelou Beneše v 61. minutě. To je možná vyburcovalo k faulování a po nešťastném zákroku ze strany hostí nařídil rozhodčí penaltu v 72. minutě. Pokutový kop pak bez problémů úspěšně přetavil v bod jesenický Bronislav Mlynář. Jeseník tak vyhrál 4:0.

Ústí – I. HFK Olomouc 3:0 (2:0)

Druhý tým krajského přeboru z Ústí na Přerovsku hostil na svém hřišti v 19. kole olomouckou Holici. Po sporné akci ve 22. minutě ze strany Holice se ústečtí trefili do brány hostí zásluhou Michala Skařupy z nařízeného rohového kopu. Holice sice na domácí tlačila, ale nevyužila své šance. Ústí pak zabralo a potvrdilo roli silnějšího týmu v soutěži, když do konce utkání dalo ještě dva góly a vyhrálo tak 3:0.

Šternberk – Hněvotín 1:1 (0:1)

Čtvrtý tým tabulky ze Šternberka v rámci 19. kola krajského přeboru Olomouckého kraje hostil na domácím pažitu desátý Hněvotín. Šternberští tlačili na Hněvotín, ale celý první poločas se jim nepodařilo vstřelit gól. Silná obrana Hněvotína znemožňovala domácím využít šance, avšak ve 44: minutě udělala chybu, když pustila dopředu Tomáše Hlaváčka. Pan kameraman však jaksi předčasně před koncem poločasu čekal, že žádná akce nenastane a ukončil záznam. Je škoda, že gól v sestřihu nenajdeme. V druhém poločase pak Hněvotín šel do sebe, Šternberk přesto disponoval poměrně dobrou obranou. Avšak v 87. minutě se utrhl hostující Adam Novotný a individuální akcičkou překonal domácího brankáře. Oba týmy tak z remízového zápasu 1:1 vyšly po bodu.

Kojetín-Koválovice – Určice 0:0 (0:0)

Poslední březnový víkend nepřinesl čtrnáctému Kojetínu na jeho hřišti žádný gól. Ve vyrovnané hře se domácí tým pral s třináctými Určicemi. Gólových šancí bylo požehnaně, ale ani hostím se nepodařilo do kojetínské branky dostat žádný gól. Situaci domácím zkomplikovalo ještě zranění hráče v páté minutě a zápas tak skončil plichtou 0:0.

Medlov – Mohelnice B 0:0 (0:0)

Utkání mezi Medlovem a béčkem třetiligové Mohelnice bylo vyloženou přestřelkou. I přes plno šancí, však nepadl ani jeden gól na obou stranách. Třetí Medlov se chtěl v rámci 19. kola krajského přeboru na domácím hřišti předvést, ale zrak Mohelnici nevytřel. Více než sto diváků tak sledovalo hru plnou infarktových situací, i přesto se oba mančafty se musely spokojit s remízou 0:0.

Litovel – Želatovice 0:2 (0:1)

Poslední Litovel přivítal v rámci 19. kola krajského přeboru na svém hřišti deváté Želatovice a lepší forma hostů byla znát již od prvních minut. Litovel nejdříve zazmatkoval ve třetině hrací doby, když si smolnou akcí dal gól do vlastní branky Michal Čep ve 29. minutě. Po přestávce jasně ovládli druhý poločas želatovičtí. I přes vyložené šance se jim gól podařilo vstřelit až v 87. minutě zásluhou Michala Mackovíka. Oba týmy tak po plichtě braly po bodu.

Rozloučili jsme se

Týdenní informační servis pohřebních služeb ze Šumperska a Jesenicka.

4. kolo soutěže O nejkrásnější svatební pár Deníku pro rok 2017

Prsten za 15 tisíc korun od zlatnického mistra Zbyňka Zimčíka z ateliéru Filip v Uherském Hradišti a dva krásné romantické pobyty v hotelech Starý zámek Napajedla a Spa hotel Lanterna. Právě o tyto atraktivní ceny se hraje v dalším ročníku oblíbené soutěže Svatební pár Deníku.