Krajský přebor na VIDEU! Podívejte se na sestřihy 19. kola

Regionální Deník vám ve spolupráci s Krajským fotbalovým svazem v Olomouci přináší exkluzivně záznamy fotbalových bitev Krajského přeboru. Podívejte se na sestřihy utkání 19. kola.

4.5.2018

Krajský přebor na videuFoto: DENÍK

Velké Losiny -  Rapotín 6:1 (3:1)

Ve sledovaném severském derby Velkých Losin a Rapotína si vybudovali náskok domácí hráči už v prvním poločase. Dvakrát si gólově vypomohli po dlouhých odkopech brankáře, které Rapotínští nedokázali zachytit. A ve druhé půli pokračovaly Velké Losiny ve střeleckém představení. Nakonec se k radosti domácích fans zrodil jednoznačný výsledek 6:1 a Losiny důrazně přerušily jarní sérii porážek.

Medlov - Přerov 4:0 (0:0)

První poločas zápasu Medlova s Přerovem výraznější šance nenabídl, o to bohatější pak byla na góly druhá půle. Padly hned čtyři branky a ze všech se radoval domácí tým, který tak vyprovodil přerovského soupeře jasným výsledkem.

Dubicko - 1. HFK Olomouc B 4:3 (1:2)

Zápas dvou obratů přineslo 19. kolo v Dubicku. Hosté z béčka Holice zvládli v první půli reagovat na vedoucí branku domácího celku a do přestávky otočili skóre ve svůj prospěch. Po pauze ale využilo Dubicko zaváhání defenzivy silného soupeře a ze sedmigólové přestřelky tak olomoucký celek body nevytěžil.

Všechovice - Zábřeh 2:1 (2:0)

Dobrou výchozí pozici pro tříbodový zisk si na domácím hřišti vytvořili fotbalisté Všechovic už v úvodní dvacetiminutovce, když zábřežského brankáře dvakrát překonal Uhlíř. V 60. minutě hosté korigovali ze značky pokutového kopu, ale víc už nestihli a z výhry se mohl radovat domácí Tatran.

Želatovice - Hněvotín 2:1 (0:0)

Až ve druhém poločase se dočkali branky příznivci fotbalu v Želatovicích. Domácímu mužstvu se podařila proti Hněvotínu standardní situace v 67. minutě a o dvacet minut později přidali Želatovičtí ještě pojistku. A ta se jim nakonec hodila. Hosté sice hráli poslední čtvrthodinu v oslabení, přesto dokázali snížit a hodně usilovali o bodový zisk do posledních momentů zápasu.

Lutín - Černovír 3:1 (1:1)

Fotbalisté Lutína si na svém hřišti poradili s Černovírem, cesta za výhrou ale nebyla jednoduchá. Domácí celek vedl už od 6. minuty, ještě do poločasu však hosté srovnali a mohli skóre také otočit. Další góly ale přišly až po přestávce a pouze do branky olomouckého celku.

Kralice na Hané - Dolany 3:2 (2:2)

30. Cibulka Josef, 35. Cibulka Josef, 82. Neoral Martin - 15. Smítal Erik, 32. Liška Martin

Záznam není k dispozici.

VŠECHNY SESTŘIHY a ANKETU O GÓL KOLA najdete ZDE

Autor: Redakce

4.5.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 23 000 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidič/ka + skladník/ce hutního materiálu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Osobní kontakt; ŘP sk. ''C'' + profesní průkaz podmínkou. Nabízíme: stravenky. Pracovní doba 7:00-15:00 hod. Kontakt: osobní kontakt PO-PÁ 7:00-15:00 hod., telefonicky PO-PÁ 7:00-15:00 hod., e-mailem.. Pracoviště: Festo - štodt, s.r.o. - prac., Lidická, č.p. 3195, 787 01 Šumperk 1. Informace: Marek Štodt, +420 583 214 378. Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Pracovník ostrahy 85 Kč Pracovníci ostrahy, strážní Ostraha prodejen. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 85 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, vhodné i pro OZP / 12-ti hodinové pracovní směny/, praxe výhodou není však podmínkou. Certifikát strážného zajistíme! Pracovní doba 7-20 hod., Pro informování ohledně pracovního místa volat na výše uvedený telefon. Nechodit na pobočku! Kontakt: telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 15:00 hod., e-mailem.. Pracoviště: Bohemia marten plus s.r.o. - prac. zábřeh, Československé armády, č.p. 2095, 789 01 Zábřeh. Informace: Pavla Libertzová, +420 606 333 112. Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Pracovník ostrahy 85 Kč Pracovníci ostrahy, strážní Ostraha prodejen. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 85 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, přiměřený zdravotní stav/vhodné i pro OZP/, praxe výhodou není však podmínkou. Certifikát strážného zajistíme! Pracovní doba 7-20 hod. Pro informování ohledně pracovního místa volat na výše uvedený telefon. Nechodit na pobočku! Kontakt: telefonicky PO-PÁ 8-15 hod., e-mailem.. Pracoviště: Bohemia marten plus s.r.o. - prac. mohelnice, Zábřežská, č.p. 10, 789 85 Mohelnice. Informace: Pavla Liebertzová, +420 606 333 112. Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 16 000 Kč Svářeči Svářeč. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: AKTUALIZACE 10.8.2018 !!!, První kontakt osobní!, , Zaměstnavatel požaduje:, - vzdělání technického zaměření (strojírenský zámečník apod.) výhodou, - platný svářečský průkaz, - praxe v oboru výhodou, , Zaměstnavatel nabízí:, - dobré pracovní podmínky, dlouhodobá perspektiva, zázemí stabilní firmy, , Nástup možný inhned!!!, Místo výkonu práce: Písečná č.p. 147, 790 82 Písečná u Jeseníku, , Zájemci se mohou hlásit: , - osobně na provozovně zaměstnavatele út -čt, vždy od 7:00hod - 13:00hod, - telefonicky na tel čísle 724 981 825. Pracoviště: Wtc písečná s.r.o., 790 82 Písečná u Jeseníku. Informace: Petr Dvořák, +420 724 981 825.