Medlov – Ústí 2:1 (2:1)

Dva vlastní góly během tří minut nabídl uničovský trávník, který hostil souboj Medlova s Ústím. Jeden gól navíc do správné branky trefil medlovský Paris Pruzitidis a s týmem se mohl radovat z těsné výhry.

Zdroj: Olomoucký KFS

1. HFK Olomouc B – Dolany 3:1 (1:1)

Kliček ani střelby se nebáli mladíci Holice, byly z toho tři trefy do branky Dolan. Hostující celek dokázal odpovědět pouze jednou, přesně mířil Jan Bednář.

Hněvotín – Kojetín–Koválovice 7:3 (3:1)

Desetigólovou show viděli diváci v Hněvotíně. Hosté se dotáhli na výsledek 4:3, ale mrzet je mohly standardní situace. V zápase inkasovali ze dvou brejků po vlastních rohových kopech a dvakrát poslal míč přes zeď David Lošťák.

Kralice na Hané – Velké Losiny 0:7 (0:3)

Debakl zažili na domácí půdě fotbalisté Kralic. Sedmigólový příděl začal už v 9. minutě, po faulu v jasné příležitosti ve vápně následovala penalta a červená karta. Téměř hodinovou početní výhodu Velké Losiny využily dokonale.

Zdroj: KFS Olomoucký

Mohelnice B – Litovel 2:0 (1:0)

I podruhé udržel rezervní tým Mohelnice pod vedením Michala Kováře nulu na účtu inkasovaných gólů. Hostující Litovel se marně snažila smazat jednogólové manko ze 30. minuty, nakonec přidal pojistku mohelnický Milan Šmíd.

Chválkovice – Šternberk 0:2 (0:1)

Chválkovice jako jediný tým soutěže zatím nemají v tabulce ani jeden bod. Šternberk si odvezl plný zisk z olomouckého hřiště za výhru 2:0, druhý gól bohužel na klubovém záznamu chybí.

Zdroj videí: Olomoucký KFS. Text: Stanislav Heloňa