Lutín - Medlov 4:0 (3:0)

Zdroj: Deník/Olomoucký KFS

Už v první půli vykročili rázně za vítězstvím fotbalisté Lutína. Medlovu dali hned tři branky, dvakrát se trefil Tomáš Los. A když dokonal z druhé penalty hattrick, vyběhl v oslavách až neznámo kam.

Rapotín - Dolany 2:1 (2:0)

Zdroj: Deník/Olomoucký KFS

Dolany zaostávaly po prvním dějství v Rapotíně o dva góly. Korekce přišla čtvrthodiny před koncem, víc už ale hosté nestihli a tři body zůstaly na Šumpersku.

1. HFK Olomouc B - Hněvotín 6:1 (2:0)

Zdroj: Deník/Olomoucký KFS

Daleko ke spokojenosti měli po zápase v Holici fotbalisté Hněvotína. Po slibném období museli skousnout jasnou porážku. Mladíci z Olomouce vedli po padesáti minutách 3:0, na snížení hostů dokázali hned reagovat a nakonec vyhráli 6:1.

Šternberk – Kojetín-Kovalovice 4:5 (2:2) Pen: 5:6

Zdroj: Deník/Olomoucký KFS

Velkou přestřelku nabídl duel Šternberku a Kojetína-Kovalovic. Poslední tým tabulky šel bleskově do dvougólového trháku, ale domácí během dvou minut srovnali. Přetahovaná pokračoval dál a po devadesáti minutách svítil na tabuli stav 4:4. V penaltách měli dlouho navrch Šternberští, nakonec ale bod navíc získal outsider.

Želatovice - Ústí 1:4 (1:1)

Zdroj: Deník/Olomoucký KFS

První pětačtyřicetiminutovka v Želatovicích přinesla nerozhodný výsledek 1:1. Po pauze se ale lídr z Ústí ujal vedení, které navíc sedm minut před koncem pojistil z penalty. Komplikace už hosté nepřipustili.

Kralice na Hané - Určice 3:0 (1:0)

Zdroj: Deník/Olomoucký KFS

Derby týmů z Prostějovska se nejprve hrálo spíše po pokutová území, deset minut před přestávkou ale domácí Kralice na Hané skórovaly. Trápící se Určice ještě více srazil vlastní gól a nakonec odjížděly s porážkou 0:3.

Chválkovice - Velké Losiny 0:1 (0:1)

Zdroj: Deník/Olomoucký KFS

Chválkovice pokračují v období porážek, proti favoritovi z Velkých Losin prohrával olomoucký celek od dvacáté minuty. Nakonec se jednalo o jedinou trefu zápasu.

VŠECHNY VIDEOSESTŘIHY jarní části krajského přeboru 2017 najdete ZDE