Mohelnice B – Medlov 0:4 (0:3)

Béčko Mohelnice bylo po třech kolech na špici soutěže a navíc bez inkasované branky. V zápase s Medlovem se ale situace obrátila, hosté nasázeli Mohelnici čtyři góly a jednalo se o výstavní trefy.

Zdroj: Olomoucký KFS

Zábřeh – Velké Losiny 1:4 (0:2)

Zábřeh po úvodní půlhodině prohrával s Velkými Losinami o dva góly, po přestávce ale kontaktní branku zařídil hlavou Antonín Kapl. Losinám však vyšly dva rychlé protiútoky, které přetavil v góly Petr Navrátil.

Určice – Kojetín – Koválovice 1:2 (1:0)

Krutě se vymstilo Určicím neproměňování šancí proti Kojetínu. Celek z Prostějovska vedl 1:0, nevyužil ale ani penaltu a početní výhodu po červené kartě v 69. minutě. Naopak oslabený hostující tým se dokázal z náporu oklepat a nakonec uloupil všechny body gólem v nastaveném čase.

1. HFK Olomouc B – Ústí 0:5 (0:2)

Holickým mladíkům se zápas na domácím hřišti nevydařil, už při první občerstvovací pauze prohrávali 0:2. V závěrečné čtvrthodině fotbalisté Ústí změnili výsledek v debakl, přidali totiž ještě tři góly, o jeden z nich se z penalty postaral gólman Urbášek.

Chválkovice – Jeseník 1:2 (0:2)

Také Chválkovice v zápase čtvrtého kola brzy dvakrát inkasovaly, postarali se o to fotbalisté Jeseníku. Na jesenické góly dokázali domácí zareagovat až v 84. minutě, Pencova branka byla první trefou Chválkovic v letošní sezoně. To však na bodový zisk nestačilo.

Hněvotín – Šternberk 0:1 (0:0)

Ve vyrovnaném zápase Hněvotína se Šternberkem bylo na obou stranách blízko ke gólu, ale nakonec se radovali pouze hosté, když deset minut před koncem rozhodl přesnou střelou Petr Zifčák.

Želatovice – Litovel 4:1 (2:0)

Želatovice si na domácím hřišti poradili s trápícím se týmem Litovle, hosté dostali čtyřgólový příděl. Určitá naděje svitla pro Litovel osm minut po přestávce snížením na 2:1, ale v závěru zápasu neponechali Želatovičtí nic náhodě.

Zdroj videí: Olomoucký KFS. Text: Stanislav Heloňa