Mohelnice B – Želatovice 0:1 (0:0)

V přetahované o výsledek se po bezbrankové první půli nakonec radovali hostující Želatovice. Jediný gól proti béčku Mohelnice si připsal Michal Mackovík, domácí si nepohlídali dlouhý aut.

Zdroj: Olomoucký KFS/ Deník

Zábřeh – Dolany 2:2 (0:2)

Dolany si v Zábřehu dobře rozehrály utkání, během sedmi minut prvního poločasu se prosadil Volf a Bednář. Jenže brzo po pauze domácí snížili a Dolany opět ztratili dva body v závěru, když v devadesáté minutě potěšil zábřežské fanoušky Libor Rattay.

Zdroj: Olomoucký KFS/ Deník

1. HFK Olomouc B – Medlov 1:3 (1:2)

Po rohovém kopu na holickém stadionu zařídil vedoucí trefu Filip Novák, po výpadku ve hře Medlova však HFK dokázal srovnat. Za tři minuty ale tým z Uničovska znovu skóroval a v závěru druhé půle pojistil výhru pro první tým tabulky Muzikant.

Zdroj: Olomoucký KFS/Deník

Kojetín-Kovalovice – Velké Losiny 0:0

Velké Losiny vstřelily v prvních šesti zápasech průměrně více než čtyři branky za zápas, tentokrát se však proti Kojetínu neprosadili ani jednou. Šance měli i domácí fotbalisté, ale diváci se gólu nedočkali.

Zdroj: Olomoucký KFS/Deník

Chválkovice – Litovel 1:1 (0:0)

V Olomouci začaly góly padat až ve druhém poločase, deset minut po přestávce se nemýlil Petr Vydržel a Litovel získala převahu. Za poslední Chválkovice však stačil vyrovnat Radek Štefek a soupeři se rozešli smírem. Pro tým z hanácké metropole to znamenalo zisk teprve druhého bodu v sezoně.

Zdroj: Olomoucký KFS/Deník

Kralice na Hané – Ústí 0:2 (0:1)

Také Kralice zdaleka nezažívají oslnivý vstup do soutěže, proti Ústí ztráceli už od 11. minuty. Po čtvrté ze sedmi zápasů mančaft z obce nedaleko Prostějova neskóroval a ze zisku třech bodů se tak mohli těšit hosté.

Zdroj: Olomoucký KFS/ Deník

Hněvotín – Jeseník 0:1 (0:0)

Neproměněná penalta z 15. minuty a další nevyužité příležitosti mohly mrzet Hněvotínské. Bodový bank Jeseník nakonec vyloupil sedm minut před koncem, když euforii pro hostující tým zajistil gólem Martin Hanzlík.

Zdroj: Olomoucký KFS / DEník

Zdroj videí: Olomoucký KFS. Text: Stanislav Heloňa