„První půle ještě nebyla tak jednoznačná, soupeř se snažil a měl i několik brejků, potom jsme jej ale jasně přehráli. Dominovali jsme pohybem, kombinací, protivníkovi pak podle mě chyběl větší důraz, zkrátka hrál až moc gentlemansky," prozradil krátce trenér Velkých Losin Jiří Mika.

„Cením si toho, že naši kluci se stále snažili tlačit dopředu a běhali i za jasného skóre," doplnil kouč lázeňského celku.

O všechny góly v utkání se nakonec paradoxně postarali losinští hráči, když kromě jedenácti přesných tref mají na svědomí i jediný zásah soupeře.

O ten se „zasloužil" během první půle Petr Linet, když špatně odhadl malou domů a smolně tak překonal vlastního gólmana. Svou chybu však v neděli odčinil i trefou do správné branky.

Od úterka startují hráči Velkých Losin v domácích podmínkách soustředění, které vyvrcholí nedělním duelem proti devatenáctce Šumperku.

TJ Sokol Lázně Velké Losiny – Sokol Hrabišín 11:1 (4:1)

Branky: Navrátil 4, Uvízl 2, Mičunda 2, Šinogl, Nýdecký, Linet – vlastní (Linet).
Velké Losiny: Hatala – M. Gargulák, Jenčke, Kupčík, Smrž – Nýdecký, Král, Šinogl, Linet – Navrátil, Mičunda. Střídali: Uvízl, J. Gargulák, Hložánka. Trenér: Jiří Mika.