Po návratu do základní sestavy dal již svůj šestý gól v pátém zápase kanonýr Petr Navrátil. Právě zkušený harcovník otevřel v 17. minutě skóre tohoto duelu.

„Zase potvrdil střelecké kvality, skóroval zatím v každém utkání, ve kterém nastoupil od začátku, je pro nás obrovským přínosem,“ ocenil úvodem svého útočníka Jiří Mika, trenér Velkých Losin.

I nadále pak domácí celek pokračoval ve své aktivitě a převahu korunoval těsně před poločasem druhou trefou, když střelu Dostála, kterou gólman Medlova vyrazil před sebe, poslal ve skluzu do sítě Hugo Hegner.

„Do druhé části jsem kluky nabádal, abychom neusnuli na vavřínech a nenechali si dát kontaktní gól, což se nám povedlo,“ těší Jiřího Miku.

Lázeňský výběr si náskok nejen pohlídal, ale dokázal jej i navýšit. Po akci Garguláka zvyšoval již na 3:0 Jakub Zatloukal, o chvíli později přidal po standardce čtvrtou domácí trefu Marek Žídek a o vítězi nebylo pochyb.

V 80. minutě se přesto Medlov dočkal alespoň čestného úspěchu, poslední slovo přesto patřilo Velkým Losinám, neboť těsně před závěrem pečetil výsledek parádní střelou z pětadvaceti metrů Pavel Dostál – 5:1.

„Dnes můžu být spokojený, kluci zápas poctivě odmakali. Po delší době jsme se výrazněji prosadili i v koncovce,“ uzavřel své postřehy Jiří Mika.

TJ Sokol Lázně Velké Losiny – FK Medlov 5:1 (2:0)

Branky: 17. Navrátil, 45. Hegner, 62. Zatloukal, 68. Žídek, 86. Dostál - 80. Král. Rozhodčí: Perutka – Ehrenberger, Dorušák. ŽK: Dostál, Mičunda – Smékal, Dus. Diváci: 210.
Velké Losiny: Hatala – Zatloukal, Blaťák, Tejkl, M. Gargulák (74. Bureš) – Hegner, Smrž (68. Kováč), Dostál, Nýdecký (13. Mičunda) – Navrátil (74. Pecháček), Žídek. Trenér: Jiří Mika.