Celek Jiskry dominoval především agresivitou, dobře napadal, byl pohyblivější a více na míči, zatímco Losinám nevycházely jejich jednoduché nákopy, několikrát pak zástupce krajského přeboru zazdil slibné šance, jednou trefil tyč.

„Soupeř byl na tom výborně fyzicky, mile mě překvapil, je vidět, že jeho hra má nějaký systém, navíc na nás byl Rapotín nahecovaný a bylo znát, jak moc nás chce porazit, což by se mu možná i povedlo, nebýt několika skvělých zákroků gólmana Hatala," prozradil trenér Velkých Losin Jiří Mika.

„Poslední dobou se trochu potýkáme s problémy, když nemáme ideální tréninkovou docházku, ale těžko se na tohle vymlouvat, to si musíme vyřešit sami. Proti Rapotínu měli někteří naši hráči potíže s kondicí, tentokrát se mi líbila jen hra některých jednotlivců. Sice jsme v závěru soupeře zatlačili a stačili vyrovnat, ale na rovinu, zasloužil si vyhrát," přiznal sportovně Jiří Mika.

TJ Sokol Lázně Velké Losiny – TJ Jiskra Rapotín 2:2 (0:2)

Branky Velkých Losin: Gargulák, Uvízl.
Velké Losiny: Hatala – Gargulák, Kupčík, Tejkl, Schelle – Hložánka, Smrž, Zatloukal, Mičunda – Navrátil, Uvízl. Střídali: Jenčke, Macek, Klaban. Trenér: Jiří Mika.