V 65. minutě musel střídat Jaroslav Huf, který si v souboji o míč zranil kotník. Jeho místa zaujal Jakub Hložánka a zanedlouho domácí dvakrát skórovali, když pokaždé přešli přes jeho pozici.

„Já to samozřejmě nechci svalovat na jednoho hráče, ale v obranné činnosti to Hložánkovi nejde. Říkám mu snad tisíckrát, jak má hrát, ale je to marné. Dopředu je výborný hráč, ve hře dozadu je to o dost horší. Prostě zatím nemáme lavičku, která by nabídla stejně kvalitní hráče, jako ty ze základní sestavy,“ konstatoval losinský kouč Petr Strnad

Hosté předvedli dobrý výkon, jenže fotbal se hraje na góly a ten jediný losinský přišel až v závěru utkání. Po rohovém kopu Okrouhlého se k míči dostal na malém vápně Martin Huf a z voleje skóroval.

V nastaveném čase pak hosté dokonce vyrovnali: po trestném kopu Okrouhlého hlavičkoval úspěšně Navrátil, pomezní sudí ale zamával ofsajd a gól nebyl uznán.

SK Spartak Hulín – Sokol Lázně Velké Losiny 2:1 (0:0)

Branky: 67. Volek, 75. Kutňák – 89. M. Huf.
Velké Losiny: Zbořil – Zatloukal, Navrátil, ferko, Okrouhlý – J. Huf (65. Hložánka), Vývoda, Michalčák, M. Huf - Přikryl, Pinkava (75. Červenka).