Hosté se ve Velkých Losinách prezentovali důraznou a agresivní hrou, avšak v rámci pravidel a dá se říct, že opticky byli i lepším celkem.

Domácí pak v první půli mohli litovat zahozených šancí Tejkla, Uvízla či Zatloukala a po následné ztrátě míče jako první inkasovali.

Jesenický brejk totiž zastavili až faulem v šestnáctce a hosté, kteří nastoupili i s navrátilci Woitkem a Mlynářem, otevřeli skóre z penalty.

„O přestávce jsme si tak v kabině museli pár věcí vyříkat, hlavně nám chyběl větší týmový duch. Ve druhé části jsme zlepšili disciplínu, ale stále mi u některých našich hráčů chybí větší kondice, takže spokojený moc nejsem," prozradil k utkání losinský kouč Jiří Mika.

Vyrovnání domácím zařídila dvojice Uvízl – Mičunda, když prvně jmenovaný po úniku z pravé strany nacentroval balon přímo na volného spoluhráče, jenž dával do prázdné brány.

Po chvíli navíc mohly jít Velké Losiny do trháku, jenže z obdobné akce tentokrát Šimák neuspěl a trefil pouze boční tyč.

„Tady chybělo opravdu málo, ale popravdě vyhrát jsme si asi nezasloužili, nerozhodný výsledek je zcela spravedlivý. Závěr zápasu navíc byl zbytečně vyhecovaný, když na obou stranách sudí udělil po jedné červené kartě," dodal Jiří Mika.

TJ Sokol Lázně Velké Losiny – FK Jeseník 1:1 (0:1)

Branka Velkých Losin: Mičunda.
Velké Losiny: Hatala – J. Gargulák, M. Gargulák, Tejkl, Kupčík – Smrž, Linet, Zatloukal, Hložánka – Mičunda, Uvízl. Střídali: Jenčke, Šimák.