Velké Karlovice - Velké Losiny 1:0 (1:0)
Branka: 2. Vašut. Velké Losiny: Winkler – Strnad, Navrátil, Opravil, Okrouhlý (72. M. Mačák), Folprecht, P. Mačák (46. Hložánka), Klemsa, Okleštěk, Chudáček (80. Dus), Soukup.


Domácí nedlouho po zahájení zápasu nakopávali míč ze standardní situace téměř z poloviny hřiště, losinská obrana nepokryla důsledně hráče a Vašut hlavou u zadní tyče rozjásal domácí příznivce. „Byla to celkem velká chyba, obránci nedělali to, co dělat měli,“ konstatoval Petr Strnad, losinský kouč.
Jeho tým měl v první půli tři gólové šance: Soukup šel sám na gólmana, ale přehodil jeho i bránu, Petr Mačák pak ve vápně vystřelil a trefil tyčku, největší šancí pak byla penalta, která ale nebyla.

To ve 38. minutě rozhodčí písknul za ruku penaltu, Losinští se už chystali kopat, ale pomezní rozhodčí hlavnímu doporučil penaltu odvolat, což se k překvapení všech i stalo. „Penalta byla odpískána za ruku, ale prý jsme před tím hráli rukou i my,“ vysvětloval Strnad. Ve druhé půli začaly Losiny postupně hrát až na čtyři útočníky, ale značná převaha ke gólu nevedla.