Baník Ostrava B - Velké Losiny 3:1 (0:0)
Branky: 50. vlastní, 65. a 85. Ficek – 75. Opravil.
Velké Losiny: Winkler – P. Mačák, Opravil, Navrátil, Okrouhlý (85. Kovařík), Strnad, Dus (70. Folprecht), Chudáček (55. Hložánka), Klemsa, Soukup.


Utkání se odehrálo na terénu, který byl na hraně regulérnosti. Soupeř nastoupil s mladíky, kterým kryl záda exligový a velmi známý gólman Bernády.

„Bylo to takové typické béčko prvoligového klubu. Kondičně skvěle připravení dvacetiletí hráči, kteří se chtějí ukázat,“ uvedl kouč Losin Petr Strnad.
Utkání patřilo do těch, které rozhodují první góly. Ten úvodní sice vsítil hlavou losinský Navrátil, bohužel ale do vlastní sítě. Losinští se pak dočkali i gólu do správné brány, krásně pod břevno hlavičkoval Opravil, domácí ale zanedlouho odskočili na dvoubrankový rozdíl.

„Snažili jsme se hrát na brejky, ale tentokrát nám tato hra moc nevycházela. Soupeř nás většinou stihl pokrýt,“ konstatoval Strnad. Ke gólu měl blízko tradičně losinský Petr Soukup, ale opět tradičně nedal, když si vylámal zuby na Bernádym.

„Hrálo se v bahně a v tom se moc fotbal hrát nedal, nám ten terén vůbec nevyhovoval. Ale opravdu rozhodl ten první gól. Kdybychom ho dali my, asi by zápas vypadal jinak,“ míní Strnad. I přes porážku se nováček divize drží na výborném třetím místě tabulky.