Velké Losiny – Bystřice 2:0 (1:0)
Branky: 41. Klemsa, 63. Navrátil.
Velké Losiny: Vinkler – P. Mačák, Navrátil, Opravil, Okrouhlý, Klemsa (49. Chudáček), Folprecht, Okleštěk (82. M. Mačák), Strnad, Soukup, Kovařík (71. Kovařík).


V první půli hrál soupeř viditelně na brejky zalezlý před vlastní šestnáctkou. Jenže už v 7. minutě mu tato taktika málem vyšla, když po brejku sám před gólmanem přeloboval bránu Losin Hrnčiřík. V 18. minutě měl tutovku domácí Klemsa, ale gólman jeho vyloženou šanci doslova bravurně zneškodnil.
Klemsa se nakonec dočkal chvíli před přestávkou. Hosté faulovali před šestnáctkou Strnada a po rozehrávce šel míč na jeden dotek po ose Opravil - Navrátil - Klemsa, který kombinaci ukončil ukázkovou bombou z voleje přímo do brány. Hosté se rvali o výsledek, jenže pokaždé ztroskotali na pozorné a bezchybné defenzivě domácích. Když se zdálo, že začnou domácím zatápět, inkasovali znovu a rezignovali.

„Jsem spokojený s výsledkem i výkonem. Chtěl jsem, aby kluci hráli zodpovědně vzadu, což po celý zápas dělali. Vyhráli jsme zaslouženě,“ uvedl trenér Velkých Losin Petr Strnad.