Hned ve 3. minutě zahrozili domácí, když jeden z útočníků přihrál balon pod sebe, ale střílející hráč mířil těsně vedle levé tyče. Hned z protiútoku napálil Hlaváč prudkou ránu ze 25 metrů těsně vedle pravé šibenice.

V 11. minutě opět Hlaváč špatně trefil míč na malém vápně po přihrávce Vinklera. V 15. minutě využil Lazarov nedorozumění obránců Loštic, když skóroval do prázdné branky po přihrávce Kohouta (1:0).

V 16. minutě kopal aktivní Hlaváč trestný kop, když ze 20 metrů zatočil míč k levé tyči, ale domácí gólman skvěle vytěsnil míč mimo branku. Ve 20. minutě kopal trestný kop z 18 metrů Hlaváč, který tentokrát obstřelil zeď z druhé strany a míč rozvlnil síť u pravé tyče 1:1.

Ve 26. minutě si dal domácí obránce málem vlastní gól, když odhlavičkoval po centru Ďurčeka míč těsně nad svoji brankovou konstrukci. Ve 38. minutě utekl domácí obraně Pagáč, přihrál balon před branku úplně volnému Hlaváčovi, který do prázdné domácí svatyně zvyšoval na rozdíl gólu (1:2).

V 53. minutě pronikl haňovickou obranou Pagáč, ale slabě vystřelil tak, že z brankové čáry stačil míč odkopnout do bezpečí domácí obránce. Slabší chvilky hostů kolem 60. minuty dokázali málem domácí využít ke srovnání skóre. Nejdříve dal Kohout míč pod sebe, ale jeho spoluhráč nastřelil pouze nohy obránce Petrušky a dvě minuty na to skvěle zasáhl Morávek po střele z velké blízkosti loštické branky.

V 65. minutě následovaly dvě střely za sebou v podání Pagáče a Hlaváče, ale v obou případech se štěstím zasahoval na brankové čáře domácí obránce za svého gólmana. V 76. minutě vhodil dlouhý aut do pokutového území domácích Ďurček a nejlepší hráč na hřišti Hlaváč míč prudce hlavičkoval k pravé tyči, ale gólman skvěle zabránil dalšímu gólu. V 80. minutě přihrál Hlaváč před branku úplně volnému Pagáčovi, který se mohl zeptal „kam to chceš?“, ale trefil na brankové čáře stojícího domácího obránce.

V 82. minutě byl v pokutovém území sražen Pagáč a Plhák bezpečně proměnil nařízenou penaltu (1:3). V 86. minutě kopali domácí trestný kop, ale Morávek si se střelou pod břevno poradil. V 90. minutě vystřelil jeden z nejlepších střelců soutěže Hlaváč z hranice šestnáctky a jeho přízemní střela skončila těsně vedle pravé tyče.

Martin Šilberský

Doubrava Haňovice - SK Loštice 1:3 (1:2)

Branky: 15. Lazarov - 20.a 38. Hlaváč, 82. Plhák (p.k.). Rozhodčí: Niederle František - Kubíček Radek, Anton Ivo.
Loštice: Morávek – Petruška, Hejný, Plhák, Dajčar – Fialek (78. Másilko), Mikeš Josef ©, Vinkler, Ďurček – Hlaváč, Másilko.