Bez zraněných Bitty a Blatného začaly Kravaře velmi dobře. Ve 14. minutě obral Jatagandzidis o balon stopera, nahrál Lokšovi a ten střelou pravačkou k tyči otevřel skóre – 1:0.

O šest minut později našel Baranek na přední tyči Lokšku, jeho střelu ale brankář vyrazil. „Velice dobrá možnost, škoda, že se nám ji nepodařilo proměnit," posteskl si domácí kouč Lukáš Černín.

Mezi dvacátou a třicátou minutou měli hosté několik náznaků šanci. Největší možnost se jim naskytla po těžké malé domů Klósela a z toho pramenícího špatného odkopu brankáře. Mikulovický hráč ale střelou z hranice šestnáctky kravařského gólmana nepřekonal. Pět minut před poločasem se přece jen tým Antonína Mury dočkal. Hosté podnikli brejk po pravé straně, přišel centr do šestnáctky a Švehla vyrovnal na 1:1. Kravaře ale dlouho netruchlily. V poslední minutě prvního dějství se ve skrumáži nejlépe zorientoval Jatagandzidis – 2:1.

Na začátku druhého poločasu Černínovy ovečky svůj náskok navýšily.  Do šestnáctky se probíjel Kroker, sice by střílel z velkého úhlu, byl ale faulován a domácí zahrávali standardní situaci. K její exekuci se postavil Baranek.  Ten na zadní tyči našel Míšance, který zvyšoval na 3:1.

Otřesené Mikulovice se dokázaly přece jen ještě na chvíli do zápasu vrátit. Kravařím se nepodařilo ani dvakrát odvrátit balon do bezpečí a Švehla snížil z malého vápna na 3:2.

Jenomže přišla 70. minuta, prostor dostal Woznica – 4:2 na konečných 5:2 upravil střelou do šibenice po pěkné akci Kroker.

„Zasloužené vítězství, byli jsme lepším týmem a dokonale se nám podařilo potrestat chyby soupeřovy defenzivy," shrnul trenér Kravař Lukáš Černín.

„Nezasloužili jsme si dnes nic, hráli jsme velmi špatně. Když jsme ve druhé části snížili, chvíli se náš výkon zvedl, ale i tak to nebylo nic moc. Pak nás poškodila situace, kdy sudí přehlédl třímetrový ofsajd a dostali jsme z toho čtvrtý gól. Věřil jsem, že vyrovnáme, ale pak jsme se věnovali jen rozhodčím a ne fotbalu," uvedl Jiří Silný, sportovní manažer Mikulovic.

SK Kravaře – FK Mikulovice 5:2 (2:1)

Branky: 45. a 71. Jatagandzidis, 13. Lokša, 51. Míšanec, 81. Kroker -  43. a 56. Švehla.
Kravaře: Hladký – Míšanec, Klösel, Šot, Buchta – Woznica, Baranek, Seibert, Kroker – Lokša (85. Padych), Jatagandzis (72. Peterek). Trenér Lukáš Černín.
Mikulovice: Švrčina – Navrátil, Žáček, Opravil (46. Švancer), Burian – Švehla, Toman, Eršil, Jančík (61. Václavík), Nowinski (75. Kovařík) – Vaclík. Trenér: Antonín Mura.