Oba divizní týmy tak ve středu čeká velký souboj o to, kdo se v další fázi poháru mužstvu ze Stínadel postaví - samozřejmě za předpokladu, že Teplice vyřadí Ústí nad Labem.

„Hrát proti Teplicím nebo Ústí by bylo pro nás zážitkem, samozřejmě, že bychom brali ligistu, ale ještě ve třetím kole nejsme,“ upozorňuje kouč Dolního Benešova Ondřej Malohlava.

Benešov jede na Jesenicko v kompletním složení, trenér ale počítá se změnami v sestavě. „Hrát budou kluci, kteří si vykopali postup přes Orlovou,“ řekl jasně Malohlava.

Po úspěchu prahnou i Mikulovice. „Chceme jít dál, Benešov je pro nás hratelným soupeřem,“ říká trenér a manažer klubu v jedné osobě Antonín Mura. „Toto utkání bereme prestižně, přece jen přivést na náš stadion Teplice by bylo krásné. Naši fanoušci by si zasloužili vidět ligové mužstvo v akci,“ podotkl Mura.

Benešovský tým má tento fotbalový lišák dobře zmapovaný. „Mají šikovné fotbalisty, ale věřím, že taktika, kterou vymyslíme, bude slavit úspěch,“ pravil Antonín Mura.

Zápas v Mikulovicích se hraje ve středu 10. srpna a začíná v 17 hodin a jeho vítěz ve třetím kole narazí jednoho z dvojice Ústí nad Labem – Teplice.

Mikulovice jdou dál přes ligový Hlučín