Mohelnice doma opět ztratila body a kouč Sedláček zvažuje, co dál

Mohelnice – Fotbalisté Mohelnice se po středeční domácí prohře se Šumperkem o víkendu opět představili svým příznivcům, a přestože podali zcela odlišný výkon než proti krajskému rivalovi, z duelu s Lískovcem berou pouze bod.

15.9.2013

Kouč Mohelnice Roman SedláčekFoto: DENÍK/Jan Kastner

Zejména v první půli si domácí fotbalisté vytvořili místy až drtivou převahu, jenže naprosto selhali v koncovce.

Svých neproměněných šancí mohli litovat především Knop, Kulíšek, Kuba, Fišara či Macák.

I přesto se nakonec mohelničtí ujali vedení, když ve 13. minutě po faulu na Macáka rozehrál Kuba přímý kop a z dorážky se trefil Knop – 1:0.

Těsný náskok však domácí neudrželi a ještě do přestávky Lískovec srovnal krok. Ve 39. minutě zahrávali hosté rohový kop a Kovařík hlavou vyrovnal.

Také druhé dějství bylo především festivalem neproměněných mohelnických šancí.

Asi tu největší spálil v 60. minutě Macák, jenž se dostal až do velkého vápna, ale v ideální pozici netrefil branku, aby si záhy podobnou situaci zopakoval ještě jednou.

Ještě v nastaveném čase mohla Mohelnice strhnout vítězství na svou stranu, Kubova hlavička po rohu Macáka ale své místo mezi tyčemi nenašla.

„Výsledky našeho týmu beru zejména na sebe. Jsou věcí mé osobní odpovědnosti. Během zítřka se rozhodnu, musím totiž vyhodnotit spoustu věcí a toto své rozhodnutí v pondělí oznámím výkonnému výboru," uvedl pro klubový web Mohelnice trenér Roman Sedláček.

FK Mohelnice – TJ Sokol Lískovec 1:1 (1:1)

Branky: 13. Knop – 39. Kovařík.
Mohelnice: Mucha – Němeček, Fiala, Krejčí, Mráček – Macák, Kuba, Knop (67. Olejník), Fišara, Kulíšek – Hapal. Trenér: Roman Sedláček.

15.9.2013 VSTUP DO DISKUSE

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

Šumperk přišel o Smrže, navíc skončila jeho domácí série neporazitelnosti

Nepropásněte! Výsledky voleb ve vaší obci, názory, podrobnosti

Emocemi a překvapeními nabitý volební víkend přinesl spoustu zajímavých změn, výsledků a reakcí. Tištěný pondělní Deník jich bude plný.

Toto jsou vaši noví poslanci z Olomouckého kraje

Podívejte se, kteří poslanci budou po volbách v parlamentu zastupovat Olomoucký kraj.

Nově narozená miminka na Šumpersku a Jesenicku, 42. týden 2017

HLASUJTE V ANKETĚ / Díky vstřícnosti porodnice v Šumperku a Jeseníku vám přinášíme fotografie nejmladších obyvatel našeho regionu, tedy miminka, která se u nás narodila v uplynulých dnech.

Sever kraje ovládl Babiš a Okamura, třetí jsou komunisté

Drtivé vítězství hnutí ANO, výrazný úspěch SPD Tomia Okamury. Tak vypadají výsledky voleb do Poslanecké sněmovny na Šumpersku a Jesenicku. Po čtyřech letech bude mít region svého poslance.