„Soupeř byl mírně lepší, k tomu měl smrtící standardní situace. Ty měl nacvičené jako ligový tým. Nedokázali jsme se jim ubránit,“ uvedl Richard Polák, kouč Mohelnice.

Tři góly domácí vsítili z rohů, jeden z přímého kopu. To Lička trefil bombou neuvěřitelně přesně šibenici.

Mohelnice přitom zpočátku vedla, dokázala pak i reagovat na gól do šatny. Domácí dali na 2:1 minutu před koncem, jenže vzápětí kontroval Masopust.

Po přestávce tak bylo jasné, že o vítězi rozhodne třetí branka. V 60. minutě utekl po pravém křídle rychlík Macák, krásně nacentroval, jenže Masopust na balon nedosáhl, podobně se vedlo Chudáčkovi, který dobíhal těsně za Masopustem. „A bohužel zaúřadovalo známé nedáš - dostaneš,“ posteskl si Polák.

Třetí gól opravdu rozhodl, o vítězi už pak nebylo pochyb, tím spíš, že byl vyloučen za hloupý faul Chudáček. „Pak jsme už neměli žádnou šanci,“ dodal Polák.

Vyškov – Mohelnice 4:2 (2:2)

Branky: 39. Kolár, 44. Lička,65. a 78. Mašlej– 16. Kuba, 45. Masopust. ČK: 84. Chudáček (Mohelnice).

Mohelnice: Večeř – Vymlátil, Rosůlek, Čihulka, Mičker, Macák, Kloss (84. Strnad), Kuba, Chudáček, Hlaváč (60. Vašíček), Masopust (70. Koňarik).