Yunis zakončil na hraně malého vápna akci, která začala po pravé straně, následoval centr, který na Yunise sklepnul Bzirský.

Domácí pak využili velkého prostoru v mohelnické šestnáctce, kam si zcela nehlídán naběhl na přihrávku Pavel Postava a z první z patnácti metrů skóroval.

Mohelnický tým nastoupil již bez Martina Kotůlka a Tomáše Krejčího, které klub uvolnil do konce roku na hostování do Rýmařova. Do hry naskočil Jakub Vichta ze Sigmy Olomouc.

„Pro nás je remíza v Hulíně úspěch, navíc jsme nováček a k soupeřům máme respekt, ovšem tohle utkání jsme měli vyhrát," říká mohelnický kouč Roman Sedláček.

Hosté předvedli výborný první poločas, jenže z několika gólových šancí se ujala jen ta jedna. „Dvakrát jsme netrefili prázdnou bránu. Dát v první části ještě nějaký gól, vyhráli bychom," míní Sedláček.

Mohelnice potřebuje body jako sůl, ten jeden z Hulína by mohl dát týmu více klidu. „Potřebujeme jeden opravdu povedený výsledek, tenhle tým je kvalitní, jen kluci nezvládají finální část, jsou pod tlakem toho, že máme málo bodů a na konci akce vždy zpanikaří. Ale jsou to mladí kluci, jakmile si to sedne, bude to velmi dobrý ligový mančaft," věří Roman Sedláček.

SK Spartak Hulín – FK Mohelnice 1:1 (0:1)

Branky: 48. Postava – 16. Yunis. Rozhodčí: Vojkovský – Mikeska, Trigas. ŽK: Vyskočil, Laciga, Ondřejka, Pospíšil – Yunis, Fišara, Heindenreich. Diváci: 105.
Hulín: Chytil – Vyskočil, Číhal (46. Labuda), Zlámal, Zavadil – Dvořáček, Laciga, Ondřejka, Krhut – Postava (80. Hrdlička), Pospíšil. Trenér: Jindřich Lehkoživ.
Mohelnice: Hora – Seibert (68. Vokoun), Kuba, Pinkava, Heindenreich – Hapal, Bača, Fišara, Bzirský – Soukup (63. Vichta), Yunis. Trenér: Roman Sedláček.