Slezané své střelecké úspěchy rozdělili rovnoměrně, v každém ze dvou poločasů se trefili dvakrát. Už ve 3. minutě otevřel skóre Přichystal, ten samý hráč MFK zvýšil po půl hodině hracího času na 2:0. Frýdek-Místek měl navíc herně navrch.

Svěřenci Dušana Žmolíka dál statečně bojovali, ale na favorita nestačili ani po výměně stran. Klid na domácí stranu dodal během 66. minuty Šumský, když z penalty poslal míč do sítě. Konečné skóre 4:0 určil chvíli před vypršením času Kondrakhin.

Mohelnice tak zapsala do výsledkové listiny přípravných zápasů porážku poté, co doma remizovala s Břidličnou a porazila Velké Losiny. Další duel ji čeká už v sobotu 24. února, kdy narazí na SK Vysoké Mýto.

MFK Frýdek-Místek – FK Mohelnice 4:0 (2:0)

Branky: 3. a 31. Přichystal, 66. Šumský, 87. Kondrakhin. Rozhodčí: Duda – Galásek, Závodný. Diváci: 45.