A opět se mohli spolehnout na střeleckou mušku Petra Navrátila. Útočník, který je v Mohelnici na hostování z divizního Šumperku, si připsal znovu gól, již pátý z posledních tří duelů.

Právě jeho další trefa poslala hosty ve 23. minutě nedělního klání do vedení, když se prosadil křížnou střelou z hranice šestnáctky.

Od 80. minuty domácí dohrávali pouze v deseti, když byl v pokutovém území sražen Masopust, ale rozhodčí překvapivě Určicím udělil „jen“ červenou kartu, ale penalta se nekopala. Na místo toho zahrávala Mohelnice standardku těsně za hranicí pokutového území.

Definitivně pak pojistil výhru hostů z utkání, které se odehrálo na těžkém terénu, těsně před koncem Mičunda, který využil rychlý brejk.

„Hřiště bylo opravdu špatné a vůbec se na něm nedalo kombinovat, což právě našemu týmu vůbec nesvědčí. O to více si ceníme toho, že kluci dokázali tento duel uhrát bojovností,“ prozradil ve zkratce k zápasu vedoucí družstva Mohelnice Aleš Heidenreich.

Sokol Určice – FK Mohelnice 0:2 (0:1)

Branky: 23. Navrátil, 88. Mičunda.
Mohelnice: Večeř – Vašíček, Čihulka, Rosůlek, Strnad, Macák, Šrot, Erneker, Mičunda, Navrátil (60. Masopust), Svačina (88. Valenta).