Mohelnice zakončila letošní MSFL prohrou, doma padla s rezervou Sigmy

Těsnou porážkou se s letošním ročníkem MSFL rozloučili fotbalisté Mohelnice. Ve středeční předehrávce po divoké sedmigólové přestřelce doma padli s rezervou Sigmy.

7.6.2017

Fotbalisté MohelniceFoto: Deník / Pergl Miroslav

Přesto tato prohra již mohelnické fotbalisty příliš trápit nemusela, v minulém kole si totiž definitivně zajistili setrvání v soutěži také pro příští ročník, středeční duel pak pro oba protivníky již nic podstatného neřešil.

„Bylo to už takové uvolněné, hlavně jsme si chtěli užít fotbal, což se nám myslím podařilo, jen škoda, že jsme se s našimi fanoušky nerozloučili výhrou nebo alespoň remízou,“ prozradil Deníku Jaroslav Rolinek, kouč Mohelnice.

„Ale jsem rád, že herně jsme dokázali být silnému výběru Sigmy důstojným soupeřem,“ těší domácího lodivoda.

Jako první se v zápase ujala vedení právě Olomouc, celek Mohelnice však dokázal do poločasu otočit skóre dvěma góly Lukáše Hapala.

„Bohužel potom nám nevyšel nástup do druhé části, kdy jsme asi soustředěnost a nasazení nechali v kabině a soupeř nás potrestal,“ mrzelo kouče Jaroslava Rolinka.

Sigma v rozmezí dvanácti minut třemi góly odskočila až do trháku 2:4, poslední slovo přesto patřilo domácím, když v 62. minutě dal skóre definitivní podobu Jan Fišara.

„Tohle nás vrátilo do hry a na našich hráčích byla najednou vidět snaha vyrovnat, což se nám bohužel nepovedlo, přestože jsme v závěru měli několik šancí. Naštěstí už nás tato prohra nemusela mrzet, o výsledku rozhodl náš vlažný nástup do druhého poločasu,“ dodal Jaroslav Rolinek.

FK Mohelnice – SK Sigma Olomouc B 3:4 (2:1)

Branky: 33. a 43. Hapal, 62. Fišara – 46. a 52. Voleský, 16. Zifčák, 58. Bala. Rozhodčí: Jahoda – Nováček, Fabeš. ŽK: Markovič, Fišara, Heidenreich – Zifčák. Diváci: 310.
Mohelnice: Hora – Vokoun, Fiala, Markovič, Heidenreich – Fišara, Pinkava (75. Knýř) – Svoboda (68. Muzikant), Bača, Bzirský – Hapal. Trenér: Jaroslav Rolinek.
Sigma B: Skýva – Surzyn, Kotouč, Juráš, Seibert – Vychodil (81. Schmidt), Ambrozek, Bala, Richter (75. Antwi), Zifčák (90. Kiška) – Voleský. Trenér: Augustin Chromý.