Dva zápasy v týdnu má za sebou Mohelnice, která si nejprve poradila s Moravskou Třebovou a následně s Rapotínem.

Jeseník se měl minulý víkend představit v Krnově, ale utkání bylo zrušeno. Hosté z Losin začali utkání v Jeseníku lépe a po dvaceti minutách otevřel skóre Matěj Šinogl.

Jenže to byl poslední úspěch Velkých Losin. Naopak Jeseník dokázal utkání otočit třemi brankami. Hosté přijeli v improvizované sestavě a do jejich sítě se trefil dvakrát Mráz a o vítězství 3:1 definitivně rozhodl Guzej.

To Mohelnici čekala ve středečním utkání Moravská Třebová hrající pardubický krajský přebor, ve kterém ji patří třetí příčka. Po nezdarech s reprezentací vězeňské služby (1:3) a Šumperkem (0:4) slavila Mohelnice konečně vítězství. V utkání se trefili postupně Čank, Vokoun a Kuba a celek z Olomouckého kraje vyhrál 3:1.

V sobotu pak změřil ten stejný tým síly s Rapotínem. Tentokrát šlo o jednoznačný zápas jak výsledkově, tak herně. Po trefách Maráka, Kuby, Klosse a dvou brankách Kožely bral bývalý účastník MSFL jasnou výhru 5:1.

„Měli jsme spoustu šancí a pět z nich jsme proměnili. Přesto máme pořád na čem pracovat. V naší hře je hodně nedostatků, hrajeme daleko od sebe a bez komunikace, což je dáno tím, že prvních čtrnáct dní přípravy nejsme tolik pospolu. Někteří jsou zranění, mají pracovní povinnosti nebo jsou na dovolené. Teď by se to ale mělo ustálit a následující čtyři týdny bychom už měli pracovat v kompletním složení,“ hodnotil utkání a prozatímní přípravu mohelnický trenér Roman Kuba.

Jeseník – Velké Losiny 3:1
Mohelnice – Moravská Třebová 3:1
Mohelnice – Rapotín 5:1