STK OFS předkládá nařízení k odehrání nesehraných zápasů ve dnech 17. – 18. 10. 2009. Domácí oddíl má povinnost se spojit se soupeřem a domluvit termín a hodinu v případě, že hřiště je v nařízeném termínu obsazeno. Je možno utkání po dohodě oddílů sehrát i v jiném termínu, dohodu je nutné předložit ihned!

Další případné problémy řešit telefonicky na mobilu sekretáře OFS 732/689 039. Je nutné sledovat úřední zprávy o případné změně u jednotlivých zápasů. OFS zajistí informaci pro rozhodčí, ale NEBUDE obvolávat FO ohledně změn.

Zvláště upozorňuji na zápasy mladší přípravky, která má náhradní termín již 24. a 25. 10. 2009!

Ostatní zápasy jsou směrovány na termín 28. 10. 2009, mimo OP mužů, OP dorostu obou skupin a starší přípravky, kteří mají v tomto termínu vložená kola.

U starší přípravky doporučujeme dohodu na sehrání zápasů v týdnu. Starší žáci mají náhradní termín 7. 11. 2009.

Domácí oddíl potvrdí platnost termínu telefonicky sekretáři OFS.

A1A - okresní přebor – muži

A1A 1101 Zvole – Podolí NE – 15:00 ODEHRÁNO
A1A 1102 Hanušovice – Dubicko SO – 15:00 SO 14. 11. 2009 – 13:00
A1A 1103 Písařov – Úsov NE – 15:00 NE 15. 11. 2009 – 13:00
A1A 1104 Sudkov – Loštice B SO – 15:00 SO 14. 11. 2009 – 13:00
A1A 1105 Libina – Rapotín NE – 15:00 NE 15. 11. 2009 – 13:00
A1A 1106 Bludov B – Postřelmov NE – 15:00 NE 15. 11. 2009 – 13:00
A1A 1107 FRC Zábřeh – Lukavice SO – 15:00 SO 14. 11. 2009 – 13:00

A2A – III. třída, skupina A – muži

A2A 1101 Hrabišín B – volno
A2A 1102 Bohutín – Vikýřovice B SO – 15:00 ODEHRÁNO
A2A 1103 Jedlí – Obědné NE – 15:00 ST 28. 10. 2009 – 13:30
A2A 1104 Kamenná – Malá Morava SO – 15:00 ODEHRÁNO
A2A 1105 Bratrušov – Brníčko SO – 15:00 ODEHRÁNO
A2A 1106 Nový Malín B – Rovensko NE – 10:00 ODEHRÁNO

A2B – III. třída, skupina B – muži

A2B 0201 Jestřebí – Moravičany SO – 15:00 ST 28. 10. 2009 – 13:30 – DOHODA
A2B 0202 Juv. Mohelnice – Třeština SO – 15:00 ODEHRÁNO – hřiště Moravičany
A2B 0203 Palonín – Maletín SO – 15:00 ODEHRÁNO
A2B 0204 Mírov – Leština „B“ NE – 15:00 NE 1. 11. 2009 – 13:30
A2B 0205 Krchleby – Libivá NE – 15:00 NE 1. 11. 2009 – 13:30

C1A – okresní přebor, skupina A – dorost

C1A 1101 Hanušovice – Rovensko NE – 10:00 NE 15.11.2009 – 10:00
C1A 1102 Písařov – Nový Malín NE – 12:30 NE 15.11.2009 – 10:30
C1A 1103 Sudkov – Šumperk „B“ NE – 13:00 NE 15.11.2009 – 11:00
C1A 1104 Bludov – Sobotín NE – 12:30 NE 15.11.2009 – 10:30
C1A 1105 Bratrušov – Postřelmov SO – 12:30 ODEHRÁNO
C1A 1106 volné – Jindřichov

C1B – okresní přebor, skupina B – dorost

C1B 1101 Dubicko – Podolí NE – 12:30 NE 15. 11.2009 – 10:30
C1B 1102 Zvole – Leština SO – 15:00 ODEHRÁNO
C1B 1103 Libina – Loštice SO – 15:00 SO 14. 11.2009 – 13:00
C1B 1104 Palonín – Úsov SO – 12:00 ODEHRÁNO
C1B 1105 Jestřebí – Brníčko SO – 12:30 SO 14. 11. 2009 – 10:30
C1B 1106 Lesnice – volné

E1A – okresní přebor – starší žáci

E1A 1101 Hanušovice – volno
E1A 1102 Sudkov – Zvole SO – 12:00 SO 7. 11. 2009 – 10:30
E1A 1103 Loučná – Leština SO – 12:00 SO 7. 11. 2009 – 10:30
E1A 1104 Bohdíkov – Štíty SO – 10:00 SO 7. 11. 2009 – 10:00
E1A 1105 Bludov – Staré Město NE – 10:00 NE 8. 11. 2009 – 10:00
E1A 1106 Zábřeh „B“ – Jindřichov SO – 9:00 ODEHRÁNO – hřiště Leština

F1A – okresní přebor – mladší žáci (1+10)

F1A 0101 Břidličná – Oskava SO – 10:00 SO 7. 11. 2009 – 10:00
F1A 0102 Loučná – Libina NE – 10:00 ST 28. 10. 2009 – 11:30
F1A 0103 Úsov – Štíty NE – 13:00 ODEHRÁNO

F2A – okresní přebor – mladší žáci (1+7)

F2A 0101 volno – Ruda n. M.
F2A 0102 Hrabišín – Leština SO – 10:00 ST 28. 10. 2009 – 11:30
F2A 0103 Jedlí – Zvole NE – 12:30 ST 28. 10. 2009 – 11:00

G1A – okresní přebor – starší přípravka

G1A 1101 Šumperk „C“ – Sudkov SO – 10:00 ODEHRÁNO
G1A 1102 Hanušovice – Nový Malín SO – 13:30 SO 7. 11. 2009 – 12:00
G1A 1103 Sobotín – Velké Losiny SO – 10:00 ODEHRÁNO
G1A 1104 Loučná – Loštice SO – 10:00 SO 7. 11. 2009 – 10:00
G1A 1105 Libina – Rapotín SO – 13:00 SO 7. 11. 2009 – 11:00
G1A 1106 Bludov – Postřelmov SO – 13:30 SO 7. 11. 2009 – 12:00
G1A 1107 Lesnice – Hrabišín NE – 13:30 NE 8. 11. 2009 – 12:00

H1A – okresní přebor – mladší přípravka

H1A 0401 Šumperk – Zábřeh SO – 12:00 ČT 22.10.2009 – 15:30 Pěček
H1A 0402 Mohelnice – volné
H1A 0403 Bludov – Rapotín SO – 12:30 SO 24.10.2009 – 10:00
H1A 0404 Lesnice – Sudkov NE – 12:00 NE 24.10.2009 – 10:00